Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbiečiai Alytaus gyventojus vaišino gydomųjų žolelių arbata  2011 spalio 18
Spalio 15 dieną Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai tradiciškai dalyvavo amatininkų mugėje „Dzūkų turtai“. Įrengtame skyriaus kiemelyje darbiečiai  miestelėnus vaišino, bei šildė, savo surinktomis ir skaniai paruoštomis įvairiarūšėmis žolelių arbatomis. Kiekvienas užsukęs į kiemelį buvo sutiktas su gera nuotaika ir išskirtiniu dėmesiu. Šventės metu gydomųjų žolelių ir vaisių arbata buvo pavaišinta daugiau kaip 900 miesto gyventojų. Prie arbatos puodelio daugelis alytiškių dalinosi savo kasdieniniais rūpesčiais, bei aptarinėjo miestui svarbius klausimus.

Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus kiemelį aplankė LR Seimo narys Kęstutis Daukšys su žmona Airida, Alytaus miesto ir rajono  valdžios atstovai kiti garbūs miesto svečiai.

Šventės dalyvius sveikindama, Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus pirmininkė Danguolė Juozapavičienė, l.e. Alytaus miesto mero pareigas, pasidžiaugė kasmet vis gražesne „Dūkų turtai“  švente ir gausesniu dalyvių būriu, linkėjo gerų emocijų, šypsenų ir pabendravimo tarpusavyje.

Renginio metu buvo išrinktos dzūkiškiausios prekės, geriausi kiemeliai ir smagiausi dalyviai. Šventėje skambėjo įvairių kapelų atliekamos liaudiškos dainos.

Mugėje buvo prisiminta ir artėjanti Boso diena. Šios gražios šventės proga Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus narių sveikinimas maloniai nustebino skyriaus  pirmininkę Danguolę Juozapavičienę.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt