Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus visuotinis susirinkimas  2011 spalio 14
Spalio 12 d. Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus nariai gausiai susirinko į visuotinį susirinkimą, vykusį savivaldybės salėje. Susirinkime dalyvavo Darbo partijos sekretoriato atstovė apskrityse Simona Stasiulytė.

Susirinkimo darbotvarkėje buvo numatyta: Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus kandidatų į vienmandates rinkimų apygardas pristatymas ir tvirtinimas; tarybos narių, dirbančių Šiaulių miesto savivaldybėje, pranešimai; Darbo partijos turo Šiaulių mieste aptarimas; delegatų į Darbo partijos suvažiavimą pristatymas ir tvirtinimas. Pagausėjus darbiečių gretoms, visuotiniam susirinkimui teko spręsti klausimą dėl skyriaus tarybos narių skaičiaus ir sudėties pakeitimo.

Plojimais buvo priimtos vienmandačių rinkimų apygardų kandidatų Danguolės Martinkienės ir Marijaus Veličkos kandidatūros. Įvertindamas darbą miesto savivaldoje, tarybos narys, Darbo partijos Šiaulių miesto taryboje frakcijos seniūnas ir skyriaus pirmininkas Aidas Gedvilas apgailestavo, kad taupymo programos įgyvendinimą ir švietimo reformas stabdo valdančiosios koalicijos politiniai principai. Darbietė vicemerė Danguolė Martinkienė patikino, kad savivaldybės biudžeto skola ir kitos miesto problemos vietinėje žiniasklaidoje yra nušviestos vienpusiškai ir išpūstos, papasakojo apie gerąją patirtį, parsivežtą iš kitų miestų savivaldos.

Angelė Kavaliauskienė, švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė, apibūdino komplikuotą miesto švietimo tinklo padėtį, papasakojo apie pirmuosius žingsnius, žengiamus optimizuojant švietimo tinklą, davė pasiūlymų kolegoms- būsimiems seimūnams dėl švietimo tinklo pertvarkos.

Džiaugsmingai buvo priimtas ilgas delegatų į suvažiavimą sąrašas, naujiems nariams įteikti pažymėjimai, o aptarus Darbo partijos turo akcentus, Šiaulių miesto darbiečiams liko uždavinys- kuo geriau pasiruošti turui ir sukaupti visas pajėgas rinkiminei kampanijai.

Sk. Murauskienė
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt