Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Telšių rajono tarybos nariai ir Seimo narys lankėsi Eigirdžiuose  2011 spalio 14
Spalio 9 d. Seimo narys Valentinas Bukauskas bei Telšių rajono tarybos nariai Petras Kuizinas, Laima Jurytė-Zakarauskienė, Rimantas Adomaitis, Zenonas Mockus, administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Anglickas lankėsi Eigirdžiuose.

V. Bukauskas, supažindinęs susirinkusiuosius su vizito tikslu, atkreipė dėmesį į socialines, žemės ūkio ir verslo problemas, kylančias Eigirdžiųbendruomenėje.Pasak Seimo nario, bendruomenės namų būklė avarinė, jų renovacijos klausimas aktualus kaip niekad, todėl būtina imtis realių darbū kuo greičiau.

Parlamentaras supažindino susirinkusiuosius su renovacijos projektu bei skiriamomis lėšomis.Mero pavaduotojas Petras Kuizinas kalbėjo apie mokyklos remontą, būdus ją išsaugoti, nes dėl mažėjančio mokinių skaičiaus kyla grėsmė netekti mokyklos. Viena iš išeičių - daugiafunkcinio centro įkūrimas Eigirdžiuose. Mokiniams, mokinių tėvbams bei mokytojams neramu ir dėl apgriuvusios mokyklos salės, kuri labai reikalinga. Jos remontas būtinas. Taip pat mokyklos darbuotojus jaudina nemokamų atostogų klausimas.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Anglickas informavo, jog bendruommenės namų renovacijai yra skiriamas 1 milijonas litų. Taip pat kitų metų biudžete yra numatytas ir aplinkos tvarkymo projektas bei išlaidų padengimas bendruomenės pirmininkams. Seniūnaičiai taip pat bus įtraukiami į bendruomenės veiklą, jos atstovavimą.

Eigirdžių bendruomenės pirmininkė pasidžiaugė, kad V. Bukausko pažadai nėra tušti, įgyvendintas prašymas dėl takelio į mokyklą, kuris anksčiau buvo virtęs pelke, per kurią klampodavo vaikai ir gyventojai. Bendruomenė padėkojo už šį ištesėtą pažadą.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt