Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena Šiauliuose  2011 spalio 3
Spalio 1-oji - Pagyvenusių žmonių diena. Ruošdamasi minėti šią dieną, Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus taryba nusprendė aplankyti senelius, gyvenančius Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose.

Lydimos globos namų direktorės Danutės Akaveckienės, darbietės lankė, kalbino, guodė ir sveikatos bei stiprybės linkėjo kiekvienam nuo metų naštos pavargusiam ir šiuose namuose užuovėją suradusiam gyventojui. Šiaulių miesto savivaldybės vicemerė Danguolė Martinkienė ir švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Angelė Kavaliauskienė - darbietės, besirūpinančios gyventojų interesais miesto savivaldoje, domėjosi globotinių gyvenimo sąlygomis, papasakojo apie naujakurystės rūpesčius erdvesniuose globos namuose, kvietė į miesto renginius, skirtus senjoriško amžiaus sulaukusiems šiauliečiams.

Neįtikėtina, bet tik pabuvęs globos namuose ar kitoje panašioje įstaigoje, supranti, kad žmogų labiausiai pradžiugina ir viltingai laukti kitos dienos nuteikia ne dovanos, ne materialinės gėrybės, o bendravimas, turėjimas su kuo pasikalbėti, kam išsisakyti, šiltas žvilgsnis, miela šypsena, švelnus rankos paspaudimas. Juk metų našta slegia pečius, nudažo plaukus, suraukšlėja veidą, bet širdyje raukšlių nebūna.

Sk. Murauskienė

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt