Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Šiauliuose darbiečiai organizavo krepšinio aistruolių turnyrą  2011 rugpjūčio 31
Tvirtindamas užsimezgusią draugystę su miesto bendruomene ir atsiliepdamas į prašymą palaikyti Lietuvos rinktinę Europos krepšinio čempionato išvakarėse, Darbo partijos Šiaulių miesto skyrius pakvietė Zoknių mikrorajono sporto aistruolius vėsią rugpjūčio 30 d. pavakarę į draugišką krepšinio turnyrą. Turnyras įvyko jaukiai sutvarkyto Radviliškio gatvės 112, 114, 116 namų kiemo krepšinio aikštelėje. Susirinkusius pasveikino darbietės, miesto vicemerė Danguolė Martinkienė ir švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Angelė Kavaliauskienė, o palaikyti komandų atėjo Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus tarybos nariai bei vietos gyventojai.

Pirmiausiai susirungė Zoknių jaunimo komanda su darbiečių atžalomis. Neįveikiamas buvo Zoknių jaunimas (T. Simelis, E. Žukas, D. Žukas, V. Kairys, D. Stripeika) ir dideliu skirtumu įveikė darbiečių jaunimą, o bendrijos vyrų komanda (K.Bartkus, J. Januškevičius, R. Valinskis, E. Gulbinas, A. Jarkovas) tik paskutinę minutę persvėrė rezultatą darbiečių vyrų komandos nenaudai.

Nugalėtojai buvo apdovanoti ,,Saulės“ sporto mokyklos skirtais krepšinio kamuoliais, padėkota sporto šventės iniciatoriui ir organizatoriui Zoknių bendrijos pirmininkui Bachramui Zeinalovui. Rudenėjantį vėją krepšininkams padėjo įveikti sportinis azartas, o sirgalius šildė zokniškių skraistės ir megztiniai bei draugiškai pasidalinta arbata.

Sk. Murauskienė
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt