Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbo partijos Šilalės rajonui vadovaus naujai išrinktas pirmininkas  2011 balandžio 6
Š. m. balandžio 2 d. Šilalės rajone įvyko visuotinis ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Vykusiame Darbo partijos Šilalės raj. skyriaus visuotiniame narių susirinkime buvo aptarti Savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai. L.e. pirmininko pareigas Jonas Leilionas susirinkusiems partiečiams padėkojo už darbą rinkimų kampanijos metu, pateikė rinkimų štabo darbo ataskaitą bei pirmininko ataskaitą.

Pagrindinis šio susirinkimo tikslas – išsirinkti naują skyriaus vadovybę. Jonas Leilionas nuo pat partijos pradžios buvo Darbo partijos Šilalės raj. skyriaus pirmininku. Dėl įvairių priežasčių J. Leilonas nusprendė pasitraukti iš užimamų pareigų ir užleisti vietą kitiems – ,,turintiems daugiau energijos, ambicijų bei tikslų. Lai įneša šviežio oro‘‘.

Į Darbo partijos Šilalės raj. skyriaus pirmininko postą skyriaus taryba pasiūlė iškelti keturias kandidatūras:
1) Laimos Zemeckienės – buvusi kandidatė į Seimo rinkimus Šilalės- Šilutės vienmantatėje;
2) Vitas Jaškauskas – kaimo bendruomenės pirmininkas bei ūkininkas
3) Antanas Drukteinis – pirmininko pavaduotojas  bei verslininkas
4) Jonas Leilionas – l.e.pirmininko pareigas, verslininkas.

Du kandidatai po prisistatymų – L.Zemeckienė ir J. Leilionas padėkojo už pasitikėjimą ir atsiėmė savo kandidatūras. Visuotinis skiriaus susirinkimas kitų kandidatų neturėjo ir nepasiūlė. Slaptu balsavimu iš dviejų kandidatų nauju pirmininku buvo išrinkas Vitas Jaškauskas. Jis suformavo naują tarybą bei pasiūlė ir paprašė, kad susirinkimas pritartų pavaduotojų kandidatūroms – pirmasis pavaduotojas Jonas Leilionas, kiti pavaduotojai Laima Zemeckienė ir Antanas Drukteinis.

Visuotinio susirinkimo nariai ir naujai išrinktas pirmininkas pasiūlė Jonui Leilionui būti Darbo partijos Šilalės raj. skyriaus garbės pirmininku. Pasiūlymas buvo priimtas.

Susirinkime dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo nariai – Virginija Baltraitienė ir Valentinas Bukauskas. Jie taip pat pasveikino išrinktą naują Darbo partijos Šilalės raj. skyriaus pirmininką, garbės pirmininką J. Leilioną bei naują skyriaus tarybą. Palinkėjo sėkmingo ir atsakingo darbo, siekti naujų tikslų.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt