Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbo partija: mokame, galime ir norime dirbti Kaunui  2011 vasario 1
Penki mokslų daktarai, viena profesorė, trys profesionalūs politikai, dvylika įmonių vadovų, 35 - su aukštuoju išsilavinimu, įvairių sričių specialistai, 14 moterų, 27 vyrai - tokią 41 Darbo partijos kandidato komandą, dalyvaujančią rinkimuose į Kauno miesto savivaldybės tarybą, vakar kauniečiams pristatė biomedicinos mokslų daktaras, Seimo narys, žinomas moterų krepšinio treneris Vydas Gedvilas, partijos rinkimų sąraše užimantis pirmą vietą.

Anot V. Gedvilo, Darbo partija šį kartą kaip niekada subūrė itin stiprią komandą, kur kiekvienas jos narys - puikus specialistas, atsakingas ir patyręs žmogus.

"Mes rinkėjų neviliojame garsių muzikantų, garsių menininkų ar sportininkų vardais, patys esame stiprūs ir ryžtingi dirbti Kaunui ir tikimės kauniečių palaikymo", - sako sąrašo lyderis V. Gedvilas.

Antrą kartą savivaldybių rinkimuose dalyvaujančios Darbo partijos rinkimų sąraše Kaune – 41 kandidatas, tiek, kiek yra narių Kauno miesto taryboje. Vakar rinkėjams buvo pristatyta improvizuota Kauno Vyriausybė, kurios galva - V. Gedvilas.

"Jeigu Kaune laimėtume rinkimus ir turėtume daugumą, tikrai esu pasiryžęs čia dirbti", - pažadėjo rinkėjams V. Gedvilas.

Susirinkusiesiems buvo pristatytos svarbiausios veiklos sritys, kuriose Darbo partija norėtų padaryti nemažų permainų. Apie šeimos ir teisės reikalus kalbėjo teisės mokslų daktarė Anželika Banevičienė, švietimo ir kultūros sritį atstovavo socialinių mokslų daktaras Viačislavas Novikovas, sveikatos problemas apžvelgė medicinos daktaras, žinomas širdies chirurgas Saulius Giedraitis. Ryžtingai apie aktyvų jaunimą pasakojo Deimantė Greičiūnaitė, kuriai patikėta veikla su jaunimu. Verslininkas Artūras Tepelys rinkėjams kalbėjo apie kontrolę, apie jos būtinumą savivaldybėje, nes dabartinė audito ir kontrolės komiteto veikla yra nepatenkinama, savivaldybė švaisto pinigus, už juos negaudama kokybiškų paslaugų, daug kur permokėdama ir pan. Biudžeto finansų ir investicijų reikalus apžvelgė dabartinės Kauno miesto tarybos narys Rytis Šatkauskas, kuris akcentavo tarybos neveiklumą, neryžtingumą bei neūkiškumą. Jam pritarė ir politikoje jau nemažai patirties sukaupęs, buvęs LR vidaus reikalų ministras Gintaras Furmanavičius, kuris dabar irgi yra tarybos narys. Anot G. Furmanavičius, kuriam susitikime teko apžvelgti miesto plėtros ir energetikos problemas, bene pati didžiausia dabartinės Kauno valdžios problema - nekompetencija ir nenoras imtis didelių ir ryžtingų darbų. Todėl savo rinkėjams Darbo partija akcentavo, jog jų komanda moka, gali ir nori dirbti Kaunui. Susirinkusiesiems vakar buvo pristatytas kiekvienas rinkimų sąrašo narys, apibūdinant jo sugebėjimus, turimą patirtį, veiklos sritį.

„Mes galime ir norime dirbti Kaunui, miestui, kuris mums yra be galo brangus. Na, o Jūsų prašome ateiti į savivaldybių rinkimus ir išreikšti savo valią. Jei to nepadarysime, negalėsime priekaištauti tiems, kuriuos išrinko kiti“, – kauniečių pilietiškumą skatino partijos sąrašo lyderis V. Gedvilas.

Anot jo, Lietuvoje partija turi 14 tūkstančių narių, Kauno filiale jų - per 800. Didelis būrys žmonių yra Darbo partijos rėmėjai, pritaria jos siekiams, todėl savivaldybių rinkimuose partija tikisi surinkti tiek balsų, kad galėtų įtakoti Kauno gyvenimą, kad galėtų priimti racionalius sprendimus miesto problemoms spręsti. Pagrindiniai uždaviniai, kuriuos sau kelia Darbo partija Kaune - pažaboti šilumos kainų kilimą, pagaliau sutvarkyti gėdą miestui darančias Kauno gatves, padaryti miestą saugesnį, pasirūpinti švaria ir sveika aplinka, pasiekti, kad kiekvieno darbingo žmogaus pajamų šaltinis būtų darbas. Didelių neišnaudotų galimybių Darbo partija mato ir smulkaus bei vidutinio verslo skatinimo, švietimo, sporto srityse, taip pat stiprinant bendruomenes, didinant valstybės tarnautojų atsakomybę, savivaldybės priimamų sprendimų kokybę ir skaidrumą, kovojant su korupcija mieste bei remiant jaunimo organizacijas.

"Norime, kad Kauno valdžia dirbtų skaidriai, kad atsiskaitytų rinkėjams, kad mūsų visų mylimas miestas, kuriame gyvename, dirbame, mokomės ir kuriame šeimas klestėtų. Tikrai ryžtingai sakome - išrinkti į valdžią mes neverkšlensime, nesiskųsime, o dirbsime, mes kausimės už Kauną", - ryžtingai nusiteikęs sako V. Gedvilas.

Savivaldos rinkimai vyks vasario 27 d. Jų metų paaiškės ir Kauno miesto savivaldybės tarybos sudėtis, bus išrinktas naujas Kauno miesto meras.

Darbo partijos Kauno filialo inf.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt