Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Jaunimo organizacijos DARBAS Pagėgių skyrius įgavo naują pagreitį   2011 sausio 24
Sausio 23 d. įvyko naujai sugrįžusio Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Pagėgių skyriaus susirinkimas ir susitikimas su JOD valdybos delegacija.

Stabtelėjusią skyriaus veiklą atgaivino veiklus ir pasiryžęs dirbti Pagėgių jaunimas. Susirinkime ne tik dalyvavo organizacijos aktyvistai, bet ir savo apsilankymu pradžiugino JOD valdybos nariai: pirmininkė — Ieva Kačinskaitė, vicepirmininkė — Justė Jasaitytė, valdybos narys Justas Mažeika ir savanoris Martynas Leškevič. Taip pat dalyvavo svečiai: Pagėgių savivaldybės tarybos narė, Darbo partijos Pagėgių skyriaus narė Daiva Lengvenienė ir Darbo partijos kandidatas į Pagėgių savivaldybės tarybą — Edgaras Kuturys.

JOD valdyba pasidalino savo patirtimi ir ateities planais. Pagėgių skyriaus veiklos planus bei strategijas išdėstė naujai perrinkta JOD Pagėgių skyriaus pirmininkė Agnietė Garmienė. Išrinkta nauja skyriaus valdyba: pavaduotojas — Martynas Merkelis, sekretorė — Ieva Zarambaitė.

Skyriaus sugrįžimu džiaugėsi ir kandidatas į Pagėgių savivaldybės tarybą Edgaras Kuturys: „Pagėgiams labai reikalinga tokia organizacija, kuri suvienytų Pagėgių savivaldybės jaunimą, skatintų jo užimtumą ir įtrauktų į aktyvią veiklą, tikime Jūsų ryžtu ir jėgomis“.

Sausio 28 dieną vyks dar vienas Pagėgių skyriaus susirinkimas, kuriame kviečiamas dalyvauti visas savivaldybės jaunimas. Aktyviai platinami kvietimai bei skelbimai, kurie pasiekia net ir atokesnius savivaldybės kampelius. Visuotinis raginimas burtis ir sukurti stiprų bendraminčių ratą yra tiesioginė JOD Pagėgių skyriaus iniciatyva.

„Norime suburti ir socializuoti jaunimą, kad Pagėgių savivaldybėje jaunimas būtų skatinamas dalyvauti visuomeninėje veikloje. Organizacijoje bus didinamas jaunimo užimtumas“, — sakė JOD Pagėgių skyriaus pavaduotojas M. Merkelis.

Dideli planai ir perspektyvos džiugina ir Pagėgių Darbo partijos tarybą. Deleguoti net keturi jaunimo kandidatai į Pagėgių savivaldybės tarybą. „Mes sugrįžtame tam, kad sukurtume geresnę ateitį Pagėgių jaunimui, mes tai galime“, — sakė A. Garmienė.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt