Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Darbo partijos Pagėgių skyrius šventė septintąjį gimtadienį   2010 gruodžio 29
Tądien Darbo partijos Pagėgių skyrius minėjo septintąjį gimtadienį. Kavinės „Senoji giria“ duris vėrė partiečiai, garbūs svečiai...Skambėjo gražiausi sveikinimai, šventinę nuotaiką kūrė muzikinės grupės „Žentai“ atliekamos melodijos, salėje šurmuliavo renginio vedėjai, susirinkusieji spietėsi į būrelius, žaidė žaidimus, kalbėjosi...“.

Jolanta ZUBRICKIENĖ

Partijos skyriaus įkūrimo istorija verčia lapus nuo 2003 metų. Tuomet, gruodžio 14 – ąją, steigiamojo susirinkimo metu, Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich į partiją priėmė 37 narius.

Partijos veikla tuo neapsiribojo, gretos vis plėtėsi, įkurta ir jaunimo organizacija, kuriai vadovauja Agnietė Garmienė.

Garbūs svečiai

Šventę pradėjo Darbo partijos Pagėgių skyriaus pirmininkas Algis Grublys. Pasveikinęs bendražygius su septintuoju gimtadieniu, linkėjo sveikatos, stiprybės. O užsiminęs apie artėjančius savivaldybių rinkimus, pabrėžė, jog svarbiausia tolerancija ir supratimas.

Apie artėjančius rinkimus prabilo, visose darbo partijos šventėse dalyvaujantis, bei niekada padėti neatsisakantis, seimo narys V.Gabšys. Linkėdamas sėkmės visoms partijoms, laimėjimus pranašavo darbo partijai. Sveikinimų negailėjo ir kitų partijų atstovai, linkėdami stiprybės, ištvermės, sveikatos, gerų ateinančių Naujųjų metų...

O gimtadienio šventėje galėjai pastebėti LR Seimo narį V.Gabšį, jo padėjėją V.Skarbalių, Pagėgių savivaldybės merą V.Komskį, Naujosios sąjungos Pagėgių skyriaus pirmininko pavaduotoją E.Incių, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Pagėgių skyriaus pirmininką P.Ubartą, LR Liberalų sąjūdžio Pagėgių skyriaus pirmininką V.Gorodeckį...

Geri darbai ne dėl reklamos

Susirinkusiuosius linksmino Klaipėdos dramos teatro aktoriai, sukūrę gydytojų personažus. Koncertuojant „Žentams“, skyriaus pirmininkas A.Grublys apdovanojo ūkininkus, aktyviausius skyriaus narius. O ir pats pirmininkas iš susirinkusiųjų išgirdo gražių žodžių, - už tai, kad sąžiningai jau šeštus metus vykdo savo pareigas, už tai, kad nestokoja entuziazmo...Pagėgių skyriaus administratorė V.Kubilienė tarsi apibendrindama tai kas svarbiausia, pabrėžė: “Pirmininkas turi gyslelę aplink save sutraukti žmones. Tikrai džiaugiamės, jog šis žmogus mūsų skyriuje sugeba išlaikyti tokią atmosferą, dvasią, kurioje nebūna pykčių, nesusipratimų. Mes žinome, iškilus problemai – visuomet bus rastas kompromisas...Svarbiausia, jog toks supratimas, tokia atmosfera mums leidžia atlikti visus numatytus darbus. Mes paprasti, esame tokie, kokius mus mato žmonės. Mes pasirinkome, esame ne stumiamas akmuo, o maži akmenėliai ir mums svarbiausia, kad žmonėms būtu gerai“.

O salėje nuvilnijo balsai, dar kartą patvirtinantys, jog nuo pačios partijos įkūrimo, geri darbai daromi ne dėl reklamos, o dėl žmonių gerovės.

Kiekvienam atkeliavusiam atminimo dovanėlės


Skyriaus pirmininko įsteigtais prizais buvo apdovanotas ne tik kiekvienas skyriaus narys, bet ir visi svečiai. Pagrindiniais prizais tapo „Šilokarčemos“ laikraščio ketvirčio prenumeratos, „Žemaitijos pieno“ įsteigti sūriai, vynas...

Dovanų sulaukta ir iš atvykusių svečių, partiečių rankose nugulė gėlės, suvenyrai...Šventė tęsėsi, nestigo žaidimų, loterijų...Ir visa tai liks atmintyje, ir darbo partijos Pagėgių skyriaus metraščio lapuose...
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt