Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Savaitgalį Trakuose vyko tradicinė labdaros akcija „Padėkime vaikams“  2010 gruodžio 20
Gruodžio 18 dieną į Trakų rajono kultūros rūmus sugužėjo 120 vaikų iš Paluknio, Aukštadvario, Onuškio, Rūdiškių, Lentvario, Grendavės bei Trakų seniūnijų. Čia vyko akcija „Padėkime vaikams“ — renginys, kuris daugelį metų džiugina daugiavaikių ir socialiai remtinų šeimų vaikus.

Kaip ir kasmet su nuotaikinga programa pasirodė Rūdiškių meno kolektyvas „Svajonėlė“ (vadovė Marina Jankovska). Trakų kultūros rūmai ošė nuo vaikų emocijų ir gausaus katučių griausmo. Mamos ir tėčiai, atlydėję vaikučius į šventę gyrė puikų kolektyvą, sveikino ir dėkojo atlikėjoms ir vadovams. Šis nuotaikingas koncertas dar kartą įrodė, kad Trakų kraštas turi daug puikių ir įvairaus žanro kolektyvų.

Na, o kokia šventė be Kalėdų senelio. Nors tikrosios šventės dar tik skinasi kelią per pūgas, renginio organizatoriai labai jau prašė Snieguolės, kad įkalbėtų Kalėdų senelį, atvykti pas vaikučius anksčiau. Kalėdos — stebuklų metas. Visi vaikučių norai buvo išpildyti — puikus koncertas ir linksmybės, dovanos ir vaišės, ir žinoma puiki nuotaika.

Tradicinės labdaros akcijos „Padėkime vaikams“ iniciatorė ir pagrindinė rėmėja Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė. Šiais metais Seimo narei labdaros akciją „Padėkime vaikams“ padėjo organizuoti Trakų krašto moterų veiklos centro ir Darbo partijos Trakų skyriaus narės: Gelena Drungilienė, Irena Jocienė, Simona Jachimovičiūtė, Danutė Graužinienė, Dana Pužienė, Liucija Pavlovska, Emilija Tursienė ir Audronė Dailidėnienė, Galina Smolskienė, Andželika Vunš.

Nuoširdžiai dėkojame Rūdiškių gimnazijos, Trakų pradinės, Paluknio „Medeinos“ ir Onuškio vidurinių mokyklų vadovams padėjusiems vaikams atvykti į šventę, Trakų kultūros rūmų darbuotojams už pagalbą renginio metu, taip pat energingiems ir linksmiems vedantiesiems — Kęstučiui Vilkauskui ir Vilmai Kudrevičiūtei.

www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt