Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Šauniausiems krepšininkams – kamuolys su žalgiriečių autografais  2008 kovo 20
Virginija SIPAVIČIENĖ
virga(at)paneveziobalsas.lt


Rajono Darbo partijos skyrius jau trečius metus iš eilės tradiciškai organizuoja rajono moksleiviams krepšinio 3x3 turnyrą. Šiais metais Velžio gimnazijos mokyklos salėje vykusios moksleivių krepšinio varžybos sulaukė pusšimčio pačių aktyviausių krepšinio žaidėjų: mergaičių ir berniukų iš septynių rajono mokyklų: Krekenavos Mykolo Antanaičio, Ramygalos,Velžio gimnazijų, Smilgių ir Vadoklių vidurinių mokyklų bei Katinų ir Upytės Antano Belazaro pagrindinių mokyklų. Šios gražios šventės atidaryme dalyvavo rajono Darbo partijos skyriaus pirmininkas Vytautas Liepa, Darbo partijos Seimo narys, Lietuvos krepšinio lygos viceprezidentas Vidas Gedvilas, miesto ir rajono jaunimo organizacijos „Darbas“ atstovai. Paskelbdamas varžybų pradžią V.Liepa pasidžiaugė, kad miela matyti visus jaunuosius žaidėjus, o V.Gedvilas visiems palinkėjo sėkmės. „Svarbu ne laimėti, o dalyvauti,- sakė Seimo narys“.

Net vienuolika komandų dvejose amžiaus grupėse rungėsi dėl nugalėtojų vardo.Kiekviena komanda žaidė po 5 minutes ir nugalėję pogrupiuose išėjo į finalą. Tačiau tai nebuvo vien tik komandinės rungtynės. Moksleiviai dar rungėsi asmeninėje rungtyje, kas taikliausiai mėto tritaškius. Pirmą vietą vyresniųjų berniukų ir mergaičių grupėje iškovojo Krekenavos gimnazijos komandos. Antri berniuko grupėje liko Velžio gimnazijos, treti –Ramygalos gimnazijos moksleiviai. Jaunesniųjų grupėje I vietą iškovojo Krekenavos mergaičių ir Upytės berniukų komandos. Antri liko-vadokliečiai ir treti – smilgiečiai moksleiviai. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis, lankstinukais, laikraščiais „Laikas“. Tritaškių mėtymo varžybų nugalėtoja mergaičių grupėje tapo krekenavietė Gabrielė Kasinskaitė, berniukų – velžietis Tomas Svirplys. Nugalėtojams prizą-taures įteikė prizo įsteigėjas Seimo narys Vidas Gedvilas.

Daugiausiai prizų iškovojusiai Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos komandos trenerei buvo įteiktas specialusis prizas – krepšinio kamuolys, kuriuo „Žalgirio“ komanda žaidė Eurolygoje su visų komandos narių parašais.

Apdovanoti ir pačių varžybų dalyvių išrinkti naudingiausi žaidėjai. Jais pripažinti krekenavietė Kristina Kupreščenkaitė ir velžietis Edvinas Sriubas. Jiems buvo įteikti jaunimo organizacijos „Darbas“ marškinėliai su logotipu JOD ir užrašu „Naudingiausiam žaidėjui“. Visiems varžybų dalyviams, teisėjams, treneriams įteiktos padėkos. Už salės nuomą Velžio gimnazijai buvo įteikti rajono Darbo partijos skyriaus pirmininko pavaduotojo Rimanto Trotos nupirkti du krepšinio kamuoliai.

Varžybų dalyvius jau tradiciškai puikioje naujoje salėje priėmė Velžio gimnazijos direktorius Rimtas Baltušis. Varžybų metu visą laiką budėjo medicinos punkto darbuotoja Birutė Oniūnienė, taip ir neturėjusi progos nė vienam moksleiviui suteikti rimtos medicininės pagalbos. Moksleivius, organizatorius ir svečius šviežiai iškeptais skaniais pyragėliais ir sausainiais vaišino varžybų rėmėja individualios kepinių gamybos įmonės savininkė Regina Šlekienė. Šias varžybas rėmė ir Darbo partijos Seimo narė Dangutė Mikutienė, UAB „Antraža“, įmonė „Krekenavos pašarai“, rajono Darbo partijos pirmininkas V.Liepa.


www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt