Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Šiaulių rajono skyriaus susirinkimas  2010 gegužės 12
Gegužės 7 d. Darbo partijos Šiaulių rajono skyriuje įvyko skyriaus susirinkimas, į kurį atvyko gausus būrys svečių. Darbo partijos pirmininko pavaduotojas, LR Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas, bei Seimo opozicijos lyderis Vytautas Gapšys, Darbo partijos pirmininko pavaduotojas, LR Seimo narys Jonas Pinskus, Kauno, Šiaulių ir Panevėžio apskričių kuratorius Jonas Kondrotas, Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas – Aidas Gedvilas.

Į susirinkimą-susitikimą su Seimo nariais taip pat atvyko gausus būrys Šiaulių miesto skyriaus narių.

Susirinkimo metu buvo papildytos Darbo partijos Šiaulių rajono skyriaus narių gretos, buvo priimta 12 naujų narių, kurie pasižadėjo rimtai dirbti, įnešti naujų idėjų.

Susirinkime Darbo partijos Seimo nariai pristatė savo darbą LR Seime, kalbėjo apie darbo partijos komitetų darbą, atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Buvo kalbama ir apie artėjančius rinkimus į savivaldybių tarybas, apie numatomus įstatymų pakeitimus artėjantiems rinkimams. Šiaulių rajono skyriaus pirmininkė Ingrida Venciuvienė susirinkusius supažindino su skyriaus darbu, pristatė Šiaulių rajono rinkiminį štabą artėjantiems rinkimams. Apie Šiaulių miesto skyriaus darbą mintimis dalijosi Aidas Gedvilas.

Po susirinkimo visi buvo pakviesti pasišnekučiuoti prie kavos puodelio.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt