Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Šiauliuose vyko renginys „Pabudink savyje pavasario džiaugsmą“  2010 gegužės 5
Š. m. gegužės 01 d. Šiaulių miesto Amfiteatre vyko tradicinis renginys „Pabudink savyje pavasario džiaugsmą“, kurį organizavo Darbo partijos Šiaulių miesto skyrius. Renginys skiriamas reikšmingoms datoms – Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą, Tarptautinei darbininkų dienai, Gatvės muzikos dienai paminėti, o šventės kulminacija – Mamos dienos šventė.

Visus susirinkusius miestiečius pasveikino Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas Aidas Gedvilas.

Renginio metu vyko piešinio „Mano mama“ konkursas, kuriame kiekvienas vaikas atsinešęs piešinį buvo apdovanotas.

Tą gražią pavasario dieną šiauliečius džiugino ne tik puikus oras, bet ir nuostabus koncertas. Atlikėjų buvo nuo mažiausio iki didžiausio. Dėkojame tarybos narei Ligitai Gaigalienei ir jos vadovaujamam „Penklinės“ kolektyvui, kur šokėjai ir dainininkai nuo buvo vos nuo 3 metukų. Pašokęs ar padainavęs, kiekvienas gavo po dovanėlę. Dėkojame tarybos nariui Arvydui Aukščioniui už įsteigtus prizus.

Mažieji Saulės miesto praeiviai ir žiūrovai galėjo pasidžiaugti Jaunųjų gamtininkų centro parengta gyvūnėlių paroda.

Šventės metu gražų pasveikinimo žodį tarė Darbo partijos Šiaulių, Kauno ir Panevėžio apskričių kuratorius J.Kondrotas.

Su Tarptautine darbo žmonių solidarumo diena pasveikino Šiaulių miesto tarybos narės Danguolė Martinkienė ir Angelė Kavaliauskienė. Paminėti šiai dienai, mūsų skyrius prisidėjo savo darbais, o ne mitingais. Prieš šventę Amfiteatre suremontavome suoliukus, sutvarkėme aplinką, papuošėme sceną, kad šventės metu būtų gražu ir gera.

Miestiečiams buvo užduota klausimų susijusių su Europos Sąjunga, o už teisingus atsakymus dovanų gavo knygas apie Europos Sąjungą. Dėkojame Darbo partijos pirmininkui, europarlametarui V.Uspaskich už knygas „Žaidžiame Europą“.

Renginio metu ir toliau buvo stebinama prizais ir siurprizais. Skyriaus pirmininkas Aidas Gedvilas dovanojo šiauliečiams nuostabią dainą „Meilė amžina kova“, kurią atliko pats.

Gražiausi žodžiai ir eilės buvo išsakytos mamoms, kiekvienai įteikta gėlių.

Dėkojame „Juventos“ mokyklos, Lieporių pradinės mokyklos kolektyvams, dizaineriui Modestui Navickui už madų šou.

Renginio pabaigą vainikavo „Dainų 10“: iššūkis žvaigždėms dalyviai, tai skyriaus tarybos narė Aurelija Čižauskaitė ir Aleksandras Petrulis.

Visi kolektyvai ir vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldainiais.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt