Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Kalvarijos skyriaus sąskrydis  2008 rugpjūčio 12
2008 m. liepos 18 d. Kalvarijos savivaldybės Rūdelės kaime Levickų sodyboje vykos Darbo partijos Kalvarijos skyriaus sąskrydis. Šventėn sugužėjo daug linksmų, energingų ir gerai nusiteikusių darbiečių su savo antromis pusėmis ir atžalomis. Kalvarijiečiai sąskrydyje sulaukė ir svečių iš Vilkaviškio, Kazlų Rūdos bei Marijampolės skyrių.

Pirmiausia buvo įruoštas palapinių miestelis ir šventiškai papuošta visa stovyklavietė. Gamta ir dangus buvo palankūs sąskrydžio dalyviams, todėl tuoj pat prasidėjo sportinės varžybos ir kitos atrakcijos. Susirinkusieji galėjo išmėginti rankos taiklumą smiginio varžybose, po to vyrų komandos visus pralinksmino žaisdami mini futbolą. Vėliau mišrios komandos savo jėgas išbandė linksmosiose estafetėse. Visą tą laiką vyravo olimpinė nuotaika - svarbiausia ne nugalėti, o dalyvauti. Ir vis tik olimpinis komitetas išaiškino nugalėtojus, kurie netrukus buvo apdovanoti. Strėlytes taikliausiai mėtė vienas iš jauniausių sąskrydžio dalyvių Gytis Burinskas, linksmosiose estafetėse stipriausia buvo Kazlų Rūdos skyriaus komanda, o mini futbolo varžybos baigėsi lygiosiomis. Po sportinių varžybų šventės dalyvius pasveikino LR seimo narys Vytautas Sigitas Draugelis, kandidatė į LR seimą Algimanta Pabedinskienė ir Kalvarijos skyriaus pirmininkas Antanas Burinskas.

Geros nuotaikos, išmonės ir stiprybės sąskrydyje tikrai netrūko. Tuoj po svečių sveikinimų vyko naujų skyriaus narių krikštynos.

Po dangų nušvietusio šventinio fejerverko, susirinkusieji susėdo prie vieno bendro stalo vakarienei ir vakaronei, kurios metu šventės dalyvius linksmino vestuvinis ansamblis ,,Linai“ iš Marijampolės. Apšviesti laužo liepsnos, visi šokių sūkuryje siautė ir linksminosi iki ryto.

Sąskrydyje dalyvavusių svečių, paprašėme papasakoti su kokiomis mintimis, nuotaikomis sugrįžo iš šventės:

Seimo narys Vytautas Sigitas Draugelis
pasidžiaugė, kad į sąskrydį susirinko daug žmonių, daug jaunimo, kad šventė vyko labai gražioje vietoje.

Suvalkijos rinkiminės apygardos štabo pirmininkas Metas Ražinskas
dėkojo už šiltą priėmimą, puikią nuotaiką ir nuoširdumą bei šaunią renginio organizaciją.

Vilkaviškio skyriaus pirmininkas Petras Žilionis teigė, kad „šis sąskrydis – pavyzdys kitiems skyriams, kaip reikia bendrauti skyriaus viduje ir su kolegomis, kaip nuotaikingai, su entuziazmu ir išmone suorganizuoti tokį renginį“.

Kazlų Rūdos skyriaus pirmininkas Audrius Ašmenskas džiaugėsi, kad „galėjo labai linksmai ir smagiai praleisti vakarą su bendraminčiais“. Taip pat džiaugėsi šiltu kolegų priėmimu ir puikiai suorganizuotu renginiu.

Kandidatė į seimo narius Algimanta Pabedinskienė
teigė, kad „šių renginių pagrindinis tikslas – pabendrauti. Tokių renginių metu, partiečiai turi galimybę artimiau pažinti vieni kitus, užmegzti glaudesnius ryšius su kolegomis iš kitų skyrių“. Labai džiugu, sakė ji, „kad į sąskrydį partijos nariai atvyksta su šeimomis, nes viena iš asmenybės pamatinių vertybių yra šeima ir santykiai joje“. „Puiki šventė, žaisminga nuotaika, geros emocijos, šeima ir bendraminčių būrys – tai yra tai, ko reika žmogaus pilnaverčiam poilsiui“ – sakė p. Algimanta.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt