Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Susitikimas su Rėkyvos bendruomene  2008 gegužės 29
Gegužės pabaigoje Darbo partijos Šiaulių miesto Savivaldybės tarybos narės Danguolė Martinkienė ir Angelė Kavaliauskienė susitiko su Rėkyvos bendruomene. Šiuo gražiu gamtoje metu Rėkyva neatpažįstamai pasikeičia. Ji pasipuošia gaivia žaluma ir ežero mėliu. Džiugu, kad aplinkos puoselėjimu daugiausiai rūpinasi Rėkyvos bendruomenė. Jie ypač domėjosi atliekų tvarkymo klausimais, mokesčio už šiukšles didinimu bei Šiaulių regioninių atliekų centro teikiamų paslaugų kokybe. Susitikime buvo aptartas ir kitas bendruomenei aktualus klausimas – Rėkyvos dendrologinio parko kūrimas. Bendruomenės pirmininkė Nijolė Malakauskienė domėjosi parko kūrimo idėja ir vizija. Klausimo aktualumą dar labiau sustiprino tai, kad rengiant detalųjį teritorijos planą susikerta bendruomenės ir privatūs interesai. Tik piliečių aktyvumo dėka ir Tarybos narių pagalba tikimasi, kad bus išvengta klaidų ir sprendimai gins viešą interesą.

Susitikime dalyvavo daug Rėkyvos jaunimo. Jie išreiškė susirūpinimą dėl švietimo reformos ir tolesnės Rėkyvos mokyklos likimo. Džiugu, kad šioje bendruomenėje laisvai gali diskutuoti ir rasti aktualių temų įvairaus amžiaus žmonės.

Po susitikimo Rėkyvos kultūros namuose vyko saviveiklinių kolektyvų koncertas. Miesto tarybos narės Danguolė Martinkienė ir Angelė Kavaliauskienė pasidžiaugė gyvuojančia bendruomenės kultūra ir prie kavos puodelio aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt