Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Darbo partija
Krepšinio turnyras Panevėžio rajone  2009 balandžio 6
Kovo 28 d. Panevėžio rajone, Velžyje, vyko jau tradicija tapęs Krepšinio turnyras 3x3. Šis turnyras organizuojamas jau 5 metus. Panevėžio rajono Darbo partijos skyrius organizavo krepšinio turnyrą tarp rajono mokyklų komandų. Komandos buvo skirstomos į mergaičių ir berniukų, o taip pat į dvi amžiaus grupes: jaunesniuosius (t.y. gimusius nuo 1992 m. ir jaunesnius) bei vyresniuosius (t.y. gimusius nuo 1989 m. ir jaunesnius).

Renginyje svečiavosi LR Seimo narė Virginija Baltraitienė, kuriai esame labai dėkingi už dalyvavimą bei pridėjimą ypatingomis dovanomis – krepšinio kamuoliais ir kitomis dovanėlėmis. Taip pat dėkojame ir kitiems turnyro rėmėjams LR Seimo nariams V. Gedvilui, K. Daukšiui, JOD valdybai, Panevėžio rajono skyriaus pirmininkui V. Liepai, pirmininko pavaduotojams R. Trotai, R. Šlekienei bei Jaunimo Organizacijos Darbas Panevėžio rajono skyriui.

Turnyre dalyvavo 18 komandų, virš 70 Panevėžio rajono mokyklų moksleivių. Varžybos buvo itin aktyvios ir smagios. Optimistiškai nusiteikę jaunuoliai džiaugėsi galėdami dalyvauti kasmetiniame turnyre ir minėjo, kad ruoštis ir kitąmet vėl dalyvaus varžybose.

„Galime pasidžiaugti, kad kasmet sulaukiame vis didesnio dalyviu skaičiaus. Taip pat labai džiugu, kad kiekvienais metais vis daugiau dalyvauja mergaičių komandų – po renginio dalinosi įspūdžiais Panevėžio rajono skyriaus pirmininkas Vytautas Liepa.

Gražiu žaidimu džiugino bei antrąją vietą laimėjo Smilgių komanda – JOD Panevėžio rajono skyriaus nariai.

Darbo Partijos Panevėžio rajono skyrius
www.darbopartija.lt
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt