Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Fotogalerija
2015   2014   2013   2012   2011   2010   2014  
Naujos sudėties Vilniaus miesto taryba antradienį po vidurdienio susirinko į pirmąjį posėdį. Sugiedoję himną, 51 tarybos narys iškilmingai davė priesaiką. Jie taip pat slaptu balsavimu išrinko ir sostinės merą – juo tapo Artūras Zuokas. Darbo partija paskutiNę minute savo paramą išreiškė būtent šiam politikui. Seimo narys Jonas Pinskus posėdyje buvo išrinktas Vilniaus savivaldybės vicemeru.
Gruodžio 9 d. Darbo partijos turas "Už aktyvią Lietuvą" pasiekė Šiaulius.
Turas Vilkaviškyje (10 nuotraukos)
Turas Vilkaviškyje
Susitikimas Palangoje (9 nuotraukos)
Lapkričio 25 d. įvyko Darbo partijos frakcijos komandos susitikimas su Palangos gyventojais
Lapkričio 23 d. susitikimas su Tauragės gyventojais.
Lapkričio 7 d. Darbo partijos komanda lankėsi Trakuose.
Lapkričio 7 d. Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys bei šios frakcijos narys Mečislovas Zasčiurinskas lankėsi Klaipėdoje, kur susitiko su Klaipėdos socialinių mokslų kolegijos vadovais, dalyvavo Darbo partijos Klaipėdos miesto skyriaus visuotiniame susirinkime bei susitiko su Klaipėdos gyventojais.

Susitikime su Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Neringa Čekanavičiene bei marketingo skyriaus vadove Laura Skučiene Seimo nariai aptarė švietimo ir aukštojo mokslo reformos privalumus ir trūkumus, studijų krepšelio koncepciją bei pasidalino mintimis apie būtinybę keisti studentų rotacijos studijų metu tvarką.

Klaipėdos muzikiniame teatre vykusiame susitikime su uostamiesčio gyventojais Seimo nariai apžvelgė politinę situacija šalyje bei pristatė savo darbus parlamente, o vėliau atsakė į klaipėdiečių klausimus.

Klaipėdoje vykęs darbiečių susitikimas su miestiečiais yra partijos turo „Už aktyvią Lietuvą“ dalis, kuriuo siekiama skatinti politinį visuomenės aktyvumą, įtraukiant ją į valstybės valdymo procesus.
Seime lankėsi plungiškių desantas
Konstitucijos diena Kėdainiuose
Spalio 25 d. Darbiečiai atsisveikino su Bronislovu Lubiu. (O. Posaškovos nuotraukos)
Darbo partijos komandos susitikimas su Jurbarko visuomene
Zarasų rajone lankėsi Darbo partijos lyderiai
V. Skarbalius patvirtintas Darbo partijos kandidatu sostinės Karoliniškių rinkimų apygardoje
Ketvirtadienį, spalio 13 d. Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys ir Seimo Audito komiteto pirmininkė Loreta Graužinienė susitiko su Vilniaus kooperacijos kolegijos studentais.
Rugsėjo 24 dieną Kėdainiuose vyko Darbo partijos Centrinės būstinės organizuoti mokymai skyrių administratoriams.
Š.m. rugpjūčio 23 d. Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai dalyvavo Europos stalinizmo ir nacizmo aukų atminimo dienos ir Baltijos kelio dienos minėjime prie Laisvės Angelo aikštėje ir prie Baltijos kelio ąžuoliuko.
Š.m. rugpjūčio 17-19 dienomis Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai dalyvavo Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo gynėjo, kario savanorio Artūro Sakalausko žūties 20- ųjų metinių paminėjimo renginiuose.
Liepos 8-10 dienomis Varniuose vyko kasmetinis Darbo partijos sąskrydis.
Šiandien Seime vykusioje Darbo partijos seniūno Vytauto Gapšio spaudos konferencijoje buvo pristatytas įstatymo projektas, pagal kurį valstybė ir vartotojas, pirkdami dujas, per metus sutaupytų mažiausiai penktadalį milijardo litų. Konferencijoje dalyvavo ir Darbo partijos frakcijos narys, buvęs Ūkio ministras Kęstutis Daukšys. Partijos frakcijos teigimu, šis įstatymo projektas taps rimtu išbandymu Seimui.
Birželio 8 d. Seime vyko Darbo partijos frakcijos ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) Žemaitijos regiono susivienijimo organizuojama konferencija „Teisių ir pareigų santykis švietimo sistemoje: įtaka moksleivių ugdymui ir mokytojo statusui“, kurioje dalyvavo Seimo vicepirmininkė Virginija Baltraitienė, Lietuvos švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentas Vytautas Giedraitis, Tėvų forumo tarybos narys Audrius Murauskas, Moksleivių parlamento pirmininkas Paulius Kazakevičius, LŠDPS Žemaitijos regiono susivienijimo pirmininkas Eugenijus Jesinas, Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narys Vydas Gedvilas ir mokyklų atstovai.
Birželio 3 d. Seimo opozicijos lyderis, Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys Lietuvos Respublikos Seime susitiko su Plungės moksleiviais.
Spaudos konferencija rinkimų rezultatams apžvelgti
Rinkimai (16 nuotraukos)
Nuotaikos centrinėje būstinėje
Darbiečiai atsisveikino su poetu, dramaturgu, visuomenės veikėju Justinu Marcinkevičium.

Dainiaus Labučio nuotraukos (ELTA).
Vasario 10 d. Darbo partijos kandidatai į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą susitiko su sostinės gyventojais. Susitikimas vyko Naujosios Vilnios kultūros namuose.
Vasario 10 d. įvyko Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich, jo pavaduotojo Šarūno Biručio ir Seimo Darbo partijos frakcijos seniūno Vytauto Gapšio susitikimas su Lietuvos investuotojų forumo atstovais.
Šeštadienį, vasario 5 d. Raseiniuose vyko susitikimas su Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskich, Seimo vicepirmininke Virginija Baltraitiene ir Darbo partijos kandidatais į Reseinių rajono savivaldybę.
Šeštadienį, vasario 5 d. Kupiškyje vyko susitikimas su Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskich.
10 – aukščiausio įvertinimo ir sėkmės simbolis. Vasario 27-ąją vyksiančiuose rinkimuose šis skaičius neabejotiną sėkmę lems 10-uoju numeriu balsavimo biuleteniuose pažymėtai Darbo partijai, kuri ketvirtadienio vakarą Kultūros centre kėdainiečiams pristatė savo komandą – 32 kandidatus į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą.
Sausio 27 d. įvyko Darbo partijos kandidatų į savivaldybių tarybas susitikimas su Lietuvos verslo konfederacijos atstovais. Susitikime buvo kalbėta apie aktualias verslo ir politikos problemas.
Vilniaus skyrius pateikė dokumentus rinkimams
Darbo partijos Vilnaius miesto skyriaus Karoliniškių grupės jaunimas sausio viduryje dalyvavo komandos formavimo seminare Molėtų rajone.
Sausio 9 dieną Kėdainiuose vyko Darbo partijos prezidiumo ir tarybos posėdžiai.
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt