Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Fotogalerija
2015   2014   2013   2012   2011   2010   2014  
Seimo Pirmininkei, Darbo partijos vadovei Loretai Graužinienei suteiktas garbingas Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos globėjos vardas.
Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) iniciatyva, spalio 28 d. Darbo partijos Trakų r. skyriaus nariai kartu su kitais trakiškiais rekordine vienybės trispalve apjuosė Trakų salos pilį. O vakare ten pat vyko Istorinis vakaras Vytautui Didžiajam atminti, kurio metu dalyvius savo koncertu džiugino grupė „Thundertale“.
Spalio 27 d., į Klaipėdos jūrų uostą įplaukus suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) laivui-saugyklai „Independence“, Seimo Pirmininkė ir Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė kartu su kitais šalies lyderiais pasveikino Lietuvą, įgyvendinus strategiškai lemtingą energetikos projektą, pabrėždama vieningos politinės valios svarbą ir mūsų valstybės, kaip pasaulinės energetikos rinkos dalyvės bei partnerės, statuso perspektyvas.
Spalio 24 d. Seime įvyko respublikinio vaikų piešinių konkurso „Mes piešiame Japoniją“ finalinis apdovanojimas, kurį organizavo Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė ir Japonijos ambasada Lietuvoje. Konkurso globėja Japonijos ambasadorė Lietuvoje Kazuko Shiraishi.
2014 m. spalio 24 dieną Marijampolės Basanavičiaus aikštėje 12 val. vyko pilietinė akcija „Kartu jos – tai Lietuva“, skirta Konstitucijos dienai paminėti. Pilietinėje akcijoje dalyvavo Darbo partijos deleguota socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Darbo partijos Marijampolės skyriaus nariai su pirmininku, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Metas Ražinskas, Marijampolės tarybos narės Vaida Giraitytė ir Snaigė Raguckienė.
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė susitiko su Lietuvos ūkininkų sąjungos atstovais aptarti aktualiausius klausimus, o jų tikrai netrūksta. Žemės ūkio rūmuose buvo aktyviai diskutuojama apie naująją Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą, apie jaunųjų ūkininkų įsikūrimą, taip pat nemažai buvo kalbama apie Rusijos paskelbtą embargą ir jo padarinius Lietuvos žemės ūkio sektoriui.
Šių metų spalio 17 dieną, Darbo partijos 11-tojo gimtadienio išvakarėse, Klaipėdos rajono skyriaus visuotinis susirinkimas patvirtino kandidatą į Klaipėdos rajono mero postą – trečią kadenciją ir penktus metus skyriui vadovaujančią teisininkę, lektorę A. Šakinienę.
Šiandien Darbo partijos 11-ojo gimtadienio proga Šeškinės ąžuolų giraitėje Seimo darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys, Darbo partijos Vilniaus m. skyriaus pirmininkas Jonas Pinskus ir Šeškinės grupės vadovas Jonas Gricius kartu su bendražygiais pasodino 30 ąžuoliukų, simbolizuojančių didžiausios politinės jėgos Lietuvoje stiprybę, vienybę ir ilgaamžiškumą.
Darbo partijos Kauno miesto Pramonės grupės nariai organizavo ekskursiją į vieną naujausių ir geriausių plaukimo baseinų Šalyje – „Girstučio“ plaukimo baseiną. „Girstučio“ baseinas – didžiausias ir moderniausias Lietuvos plaukimo kompleksas. Tai vienintelis Kaune 50 metrų ilgio baseinas, po rekonstrukcijos atidarytas 2013 metais.
Rodos, ir pati gamta darbščius dzūkus kvietė spalio 10 dieną atvykti į šventę-mugę ,,Dzūkų turtai – 2014“. Tradiciškai šventėje savo kiemelį surengė ir Darbo partijos Alytaus miesto skyrius.Visus šventės dalyvius darbiečiai kvietė pasivaišinti Danguolės pyragu bei iš pievų ir darželių surinkta žolelių arbata. O jos receptų būta įvairiausių: ,,Meilės gėrimas“, arbata ,,Cynginiui išvaryc“, ,,Senbernio ašaros“, ,,Darban kap bitukė“. Darbiečių kiemelyje savo didybe stebino moliūgai, kraitelėse gulė raudonšoniai obuoliai, įvairiaspalvės paprikos, patisonai, česnakai, morkos. Darželyje rudenio spalvomis mirgėte mirgėjo astrai, jurginai ir kitos gėlės. Skyriaus nariams bendraujant su šventės dalyviais, gimė naujų darbo idėjų, pasiūlymų, ruošiantis savivaldybių tarybų rinkimams.
Seimo Pirmininkė, Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė darbo vizito Romoje (Italijos Respublika) metu dvišaliame susitikime su Australijos parlamento pirmininke Bronvyn Bišop (Bronwyn Bishop) aptarė Lietuvos stojimo į vieną įtakingiausių organizacijų pasaulyje – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros – perspektyvas. Parlamento vadovė paprašė Australijos, kuri yra šios organizacijos narė, palaikyti Lietuvą derybose dėl narystės.
Margininkai mažas kaimelis, kuriame apsilankė Antano Makarevičiaus įkurto labdaros ir paramos fondo inicijuotos akcijos „Pasidalinkime“ savanoriai. Pastebėjome, kad atokesniuose kaimeliuose žmonės iš anksto pradeda būriuotis ir laukti akcijos pradžios. Dar nespėjus išdėlioti daiktų ir rūbų, atkaklesni vietos gyventojai puola rinktis jiems tinkamų daiktų. Vaikai renkasi sau, savo broliams, seserims tinkamus rūbelius, mažesnieji „neria“ į žaislus.
Nors įvairiomis spalvomis besipuošiančios medžių viršūnės mums primena apie rudenį, o vėstantys orai neleidžia ilgiau pabūti lauke, šeštadienį praūžusios I-osios sporto žaidynės Garliavoje sulaukė kaip niekada didelio būrio sporto entuziastų.
Šiandien Seime Darbo partijos frakcija, atstovaujama seniūno Vytauto Gapšio, ir Lietuvos verslo konfederacija, atstovaujama prezidento Valdo Sutkaus, pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo bendradarbiauti, siekiant ekonominės ir socialinės Lietuvos bei visapusiškos visuomenės pažangos, verslo sąlygų gerinimo, investicijų skatinimo, teisės bazės tobulinimo bei kitų verslui ir visuomenei aktualių klausimų sprendimo.
Živilė Pinskuvienė „Danske Bank Vilniaus maratone“ prisijungė prie komandos „Aplenk vėžį“
„Pasidalinkim“ Garliavos apylinkėse
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė Latvijoje, Rucavoje, dalyvavo 13-ą kartą Lietuvoje ir Latvijoje rengiamoje Baltų vienybės dienos paminėjimo šventėje. Pasak parlamento vadovės, istorinė patirtis mūsų tautas suartino ne kartą – kūrėme nepriklausomas valstybes, praradome laisvę ir vėl ją atkovojome.
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, sveikindama visus Lietuvos pedagogus ir moksleivius su Mokslo ir žinių švente, kviečia kurti pažangią mokyklą, kuri ugdytų motyvuotą, iniciatyvų ir kūrybingą jaunimą. „Lietuvos visuomenė yra globalaus modernėjimo proceso dalis. Tik pažangi mokykla yra atviros žinių visuomenės pagrindas, todėl visi esame atsakingi už šiuolaikinės mokyklos kūrimą ir puoselėjimą. Nuosekliai siekime, kad Lietuvos ateitį kurtų išsilavinusi, vertybes puoselėjanti ir pilietiškai atsakinga jaunoji mūsų šalies karta. Naujų mokslo metų pradžia įkvepia drąsiai prisiimti įsipareigojimus, atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų ir negailėti jėgų juos įgyvendinti. Būkite veržlūs, atkaklūs ir kūrybingi. Tapkite lyderiais, įgyvendinančiais savo svajones. Kurkite savo ateitį stiprioje demokratinėje valstybėje. Linkiu gražių ir sėkmingų mokslo metų!“ – sako Seimo Pirmininkė.
Rugpjūčio 28 d., ketvirtadienį, Nepriklausomybės aikštėje Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė kartu su švietimo ir mokslo ministru Dainiumi Pavalkiu perdavė savivaldybėms 48 geltonuosius mokyklinius autobusiukus. Artėjant rugsėjo pirmajai, Mokslo ir žinių dienai, kone pusė šimto „Volkswagen Crafter“ markės autobusų, kuriuose yra po 19 sėdimų vietų mokiniams, išvažiuos į skirtingus Lietuvos miestus.
Vėlų šeštadienio vakarą Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė Lietuvos ir Latvijos pasienyje Saločiuose „Baltijos kelio sąšauka“ baigiamajame renginyje susitiko su Estijos Rygikogo Pirmininku Eikiu Nestoru (Eiki Nestor) ir Latvijos Saeimos Pirmininke Solvita Aboltinia (Solvita Āboltiņa).
Rugpjūčio 23 dieną minint 25-ąsias Baltijos kelio metines buvo išskleista rekordinė 1000 metrų Lietuvos Vienybės vėliava. Vilniuje prie Baltojo tilto atvyko daugiau nei 2000 žmonių iš visos Lietuvos. Trispalvės siuvimą ir išskleidimą organizavo Jaunimo organizacija DARBAS.
Jaunimo organizacijos DARBAS inicijuota akcija „1000 metrų trispalvė“, skirta paminėti Baltijos kelio 25 metų sukaktį, įgauna pagreitį. Daugiau nei 3000 metrų trijų spalvų medžiagos pradėta jungti į vieną milžiniško dydžio vėliavą.
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė palinkėjo sėkmės jauniesiems Lietuvos olimpiečiams Kinijos Liaudies Respublikoje, Nandzinge, rugpjūčio 16 dieną prasidėsiančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse ir įteikė Lietuvos valstybinę vėliavą Lietuvos jaunimo rinktinės vėliavnešiui.
Liepos 19 dieną Seimo narys Raimundas Paliukas dalyvavo naujai atgimusio Klaipėdos simbolio burlaivio „Meridianas“ pašventinimo ir simboliško perdavimo miestui ir visuomenei šventėje. Renginyje dalyvavo ir Seimo Darbo partijos frakcijos narys darbietis Raimundas Paliukas.
Dalinamės nuotraukomis iš liepos 10-12 dienomis Varnių regioniniame parke, prie Lūksto ežero, vykusio dešimtojo Darbo partijos sąskrydis, į kurį susirinko pustrečio tūkstančio darbiečių iš 58 partijos skyrių visoje Lietuvoje. Šiųmetis sąskrydžio šūkis „Mokam dirbti, mokam švęsti“ puikiai atitiko čia vyravusią nuotaiką.
2014 m. liepos 11–13 d. Darbo partijos Anykščių skyriaus partiečiai dalyvavo respublikiniame sąskrydyje Varniuose. Skyriaus nariai dalyvavo sportinėse rungtyse: žvejų komanda (A. Šajevičius ir D. Ramonas) užėmė 2-ąją vietą, estafetės komanda (R. Klimanskaitė, D. Guntulienė, A. Klimanskas, A. Mikuckas, V. Mikuckas, G. Sobolevskis) užėmė 1-ąją vietą. Skyrius pasiruošė programą pavadinimu „Anykščių taboras žengia į Varnius“ (vad. A Doršienė ir K. Šilinytė).
Minint Valstybės ir Tautinio kostiumo dieną Dainų šventės „ Čia mano namai„ baigiamajame koncerte Seimo Pirmininkė pasipuošė tautiniu kostiumu.
Joniškio mieste vyko vienas populiariausių ir didžiausių rajono renginių – Joniškio miesto gimtadienis. Šventės dienomis joniškiečiams ir miesto svečiams buvo padovanota didžiulė gausa renginių: koncertų, akcijų, parodų, projektų bei kitų prasmingų veiklų. Šiais metais pagrindinis miesto šventės akcentas buvo „Joniškis – teatrų miestas“. Penktadienio popietę prasidėję renginiai tęsėsi iki pat sekmadienio.
Gegužės 11 d. pirmojo prezidento rinkimų turo naktis Darbo partijos kandidato į prezidentus Artūro Paulausko rinkimų štabe.
Šiandien Seime Darbo partijos garbės pirmininkui Viktorui Uspaskich buvo įteiktas Europos parlamentaro pažymėjimas, patvirtinantis, kad jis išrinktas Europos Parlamento (EP) nariu. Tai – ir simbolinė rinkimų pabaiga. Pasak V. Uspaskich, pradėjęs darbą EP, jis jungsis prie ALDE frakcijos, su kuria Darbo partija nuolat bendradarbiauja, ir toliau tęs ankstesnės EP kadencijos metu pradėtus darbus.
Gruodžio 23 d. Rukloje buvo organizuota Kalėdinių pietų šventę vienišiems socialiai remtiniems žmonėms. Suaugusiems buvo surengtas vaikų pasirodymas, o kitą — gruodžio 24 d. buvo organizuota Kalėdų šventė mažiesiems. Šias šventes organizavo ir rėmė Darbo partijos Londono skyriaus pirmininkė Arnolda Samaškienė, Darbo partijos Ruklos grupės pirmininkas Arnoldas Linkevičius, Caritas ir UAB „Edega“.
Gruodžio 18 dieną vykusiame Darbo partijos Vilniaus skyriaus susirinkime skyriaus pirmininku išrinktas Jonas Pinskus.
Darbo Partijos Pagėgių skyriaus 6-erių metų gimtadienis ir Kalėdinis susitikimas  
Gruodžio 10 d. Seimo Darbo partijos frakcijos nariai dalyvavo pensininkų organizacijų surengtame mitinge prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų. Visą laiką pagyvenusių žmonių teises gynę parlamentarai ketina toliau kovoti už jų teises.
Darbo partijos prezidiumo posėdis
Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich ir Darbo partijos kandidatės į Seimą Laimos Zemeckienės susitikimas su Šilalės gyventojais
Darbo partijos ekonomikos stabilizavimo ir gaivinimo programos pristatymas. Dalyvavo Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich, Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys ir seimo narė Loreta Graužinienė.
Spalio 23 dieną Vilniuje vyko Darbo partijos prezidiumo posėdis.
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt