Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Fotogalerija
2014   2013   2012   2011   2010   2014  
Daugiau nei trys šimtai dviratininkų iš Seimo Didžiojo kiemo išvyko į jubiliejinį dviračių žygį, skirtą Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečiui ir Europos dienai paminėti. Dviratininkus išlydėjo Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.
Gegužės 10 d. kelios dešimtys Lietuvos vaikų, gimusių lygiai tądien, kai Lietuva įstojo į Europos Sąjungą, šventė dešimtąjį gimtadienį. Buvęs Europos Parlamento narys, dabartinis kultūros ministras Šarūnas Birutis kasmet sukviečia visus šiuos vaikus su tėčiais, mamomis, sesėmis, broliais kartu paminėti ir asmeninę, ir valstybei svarbią dieną. Šįkart „euriukų“ – pirmųjų tikrų Lietuvos europiečių – šventė vyko Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose.
Šiandien Seime pasirašytas memorandumas „Dėl optimalaus Lietuvos švietimo finansavimo ir dėl saugios aplinkos švietimo įstaigoje“. Memorandumą pasirašė LR Darbo partijos frakcija kartu su Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga ir Lietuvos švietimo profesine sąjunga. Tai – jau ne pirmas kartas, kuomet suvienijamos profsąjungų ir darbiečių jėgos, siekiant pozityvių pokyčių švietimo sistemoje.
Šiandien Lietuvoje prasidėjus išankstiniam balsavimui Respublikos Prezidento rinkimuose Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė viena iš pirmųjų atidavė savo balsą. Parlamento vadovė sako tikinti, kad šalies Prezidento rinkimai bus demokratiški.
Balandžio 26 d. Darbo partijos Anykščių skyriaus nariai dalyvavo visuotinėje talkoje „Darom 2014“. Talkininkai tvarkė aplinką ir rinko šiukšles Anykščių m. Janydžiuose, pagal geležinkelio sankasą, ir kairįjį Šventosios upės krantą. Kasmet darbiečiai tvarko tą pačią teritoriją. Šiemet pastebėjome, kad šiukšlinama jau mažiau. Visų pastangų dėka aplinka Anykščių mieste pastebimai gražėja.
Balandžio 28 dieną Kėdainiuose lankėsi Seimo vadovybė,kur susitiko su savivaldos, švietimo, globos, bibliotekos atstovais. Svarbiausias vizito tikslas – ne tik susipažinti su Kėdainių krašto aktualijomis bei gyventojams aktualiausiais klausimais, bet ir pristatyti per pusantrų metų nuveiktus valdžios darbus. Dieną vainikavo susitikimas su kėdainiečiais.
Saulėtas ir šiltas pavasaris kaip reikiant išjudino Darbo partijos Kauno rajono skyrių. Dar praėjusią savaitę dalinome velykinius maisto davinius, o šio savaitgalio planuose – DAROM akcija. Balandis žinomas kaip švaros mėnuo, todėl nieko nelaukdami, atsiraitoję rankoves, kibome į švarinimosi darbus Domeikavoje.
Šiandien socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės siūlymu ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ pagerbtos septynis ir daugiau vaikų užauginusios ir dorais piliečiais išauklėjusios motinos. Joms skirtos 1000 litų premijos.
Balandžio 26 d., saulėtą šeštadienį, kaip ir dauguma Lietuvos piliečių, Darbo partijos Kauno m. skyriaus nariai taip pat noriai prisijungė prie jau tradicine tapusios pavasarinės švarinimo akcijos DAROM 2014. Akcijos dalyvių iškeltas tikslas – sutvarkyti netoli Kauno m. skyriaus esančią, Nemuno ir Neries santakoje besitęsiančią teritoriją – Santakos parką.
Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 10-mečio proga prie Paparčių piliakalnio Kaišiadorių rajone pasodintas Europos miškas. Daugiau kaip 4 hektarų plote augs eglės, pušys ir beržai. Prie sodinimo talkos prisidėjo ir Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, vicepirmininkas Vydas Gedvilas, Darbo partijos kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas, Vilniaus miesto tarybos narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, kiti Darbo partijos frakcijos nariai, politikai. Jiems į pagalbą stojo ir jų šeimos nariai.
Darbo partijos Širvintų skyriaus organizuotoje švaros akcijoje „Darom 2014“ dalyvavo virš 30 darbiečių ir partijos bičiulių. Akcijos dalyviai tvarkė per Žemųjų Viesų kaimą tekančios Širvintos pakrantę. Akciją koordinavusi DP Širvintų skyriaus pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė sakė, kad talkininkų organizuotumas, geranoriškumas, darbštumas ir stebino, ir džiugino.
Jau tradicine tapusi aplinkos švarinimo akcija DAROM trunka nebe vieną dieną, kaip iš pradžių. Kėdainiečiai ją pradėjo ketvirtadienį. Tądien apie dvidešimt Darbo partijos Kėdainių skyriaus narių išėjo į Nevėžio pakrantes, nešini šiukšlių maišais.
Balandžio 23 d. Biržuose lankėsi Seimo vadovybė. Svečiai domėjosi rajono aktualijomis ir gyventojų rūpesčiais. Vakare, atvykus daugiau Seimo narių, žemės ūkio ministrui ir kitiems bendražygiams, įvyko susitikimas su biržiečiais.
Šiandien Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė pasveikino Trakuose vykstančio respublikinio finalinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ dalyvius ir padėkojo Sveikatos bei Švietimo ir mokslo ministerijoms už puikų bendradarbiavimą sveikatinimo srityje.
Neįgali, vaiką auginanti vieniša moteris iš Raudondvario, keturios sunkiai gyvenančios šeimos Rokų seniūnijoje, daugiavaikis tėvas, vienas auginantis vaikus Girininkuose, našlė, daugiavaikė mama Babtų seniūnijoje, pensininkė, auginanti neįgalų sūnų, sunkiai besiverčianti 13-os asmenų šeima iš Vilkijos... Ir tai – tik kelios šeimos iš ilgo sąrašo, kurioms pasitikti šv. Velykas ir paruošti šventinį stalą padėjo sukurti Antano Makarevičiaus įsteigtas labdaros ir paramos fondas.
Balandžio 11 dieną vyko Darbo partijos Jonavos skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Jame dalyvavo gausus būrys skyriaus narių. Susirinkusius partiečius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Valdas Skarbalius. Susirinkimo darbą stebėjo skyriaus kuratorė Dovilė Sodaitienė.
Balandžio 14 d. Kaune lankėsi Seimo nariai, ministrai, kandidatai į EP, Seimo pirmininkės pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas ir kandidatas į LR Prezidentus Artūras Paulauskas.
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė susitiko su Lietuvoje viešinčiais Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriais Džonu Makeinu (John McCain), Džonu Barasu (John Barrasso), Džonu Hovenu (John Hoeven) ir Ronu Džonsonu (Ron Johnson).
Balandžio 16 dieną Seime įvyko Darbo partijos frakcijos, Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos ir Lietuvos švietimo profesinės sąjungos organizuotas nacionalinis pedagogų forumas „Lietuvos švietimas Europos Sąjungos kontekste: kaip užtikrinti racionalų finansavimą ir saugią mokyklą“.
Seime prasidėjo pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykstanti Europos Sąjungos (ES) parlamentų pirmininkų konferencija. Tai paskutinis ir vienas iš didžiausių Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai parlamentinio matmens renginių, kurį organizuoja antrąjį kalendorinių metų pusmetį pirmininkaujančios valstybės nacionalinis parlamentas pasibaigus pirmininkavimui.
Praėjusį šeštadienį Velžio gimnazijos sporto salė vos talpino visus norinčius dalyvauti krepšinio varžybose. Savo jėgas čia susirinko išbandyti net septyniolika įvairaus amžiaus moksleivių iš keturių Panevėžio rajono mokyklų vaikinų ir merginų komandų. Jaunieji sportininkai jau trečią kartą kovėsi tradiciniame, pavasariniame, rajono Darbo partijos skyriaus taurei laimėti, skirtame krepšinio turnyre. Šiemet pirmą kartą, svečių teisėmis varžybose dalyvavo ir Pasvalio rajono moksleivių atstovai.
Šiandien Darbo partijos Europos Parlamento rinkimų štabo atstovai įteikė Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) 20 816 partiją remiančių piliečių parašų, kuriuos partija surinko per dvi savaites. 19 893 žmonės pasirašė už partiją ant parašų rinkimų lapų ir dar 923 parašai buvo surinkti internetu. Parašus VRK įteikė Darbo rinkimų štabo vadovas Valentinas Bukauskas ir jo pavaduotojas Vytautas Gapšys.
Gražiai pradėję susitikimus su Ežerėlio ir Zapyškio seniūnijų gyventojais, šįsyk LR Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Kauno rajono mero pavaduotojas Antanas Makarevičius ir Tarybos narys Donatas Janulevičius nutarė susitikti su Ringaudų ir Akademijos seniūnijų gyventojais.
Kovo 26 d. Gargžduose lankėsi Seimo Pirmininkės pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas. Kartu su teisininke, lektore – akademinės visuomenės atstove Andželika Šakiniene Seimo vicepirmininkas lankėsi įmonėse ir įstaigose, bendravo su jų vadovais bei darbuotojais. Vakare surengtas tradicinis sutikimas su gyventojais, kuriame dalyvavo ir viceministrai - žemės ūkio viceministras R. Šatkauskas ir švietimo ir mokslo reikalų viceministrė G. Krasauskienė.  
Šiais metais Kovo 8-osios proga Kauno rajono Moteris norėjome pasveikinti šiek tiek kitaip – neįprastai, asmeniškai ir nuoširdžiai. Tulpių lankstymas mums pasirodė kaip labai graži ir šilta idėja, skatinanti pozityvius jausmus bei gerą nuotaiką. Tikslas buvo išlankstyti ne mažiau nei 500 tulpių, todėl reikėjo kaip reikiant padirbėti. O ruošiamės tikrai atsakingai.
Pavasaris – pats darbymetis Darbo Partijos Kauno rajono skyriaus nariams. Dar kovo pradžioje pačių lankstytomis tulpėmis sveikinome moteris, jau kovo 22-ą dieną skubėjome įgyvendinti dar vieną prasmingą akciją. Be to, kad pavasaris yra pats nuostabiausias gamtos pabudimo metas, tai yra laikas, kai parskrenda paukščiai. Tačiau, kad sugrįžę paukščiai turėtų savo namus, kaip ir kasmet, pavasarį pasitikome Inkilų kėlimo akcija. Šįkart lankėmės Girionyse ir Garliavoje.
Klaipėdoje pirmą kartą oficialiai lankėsi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. Ji domėjosi, kokiomis nuotaikomis gyvena uostamiestis ir su kokiomis problemomis susiduria. Seimo pirmininkę sutikęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas džiaugėsi, kad per tris savaites mieste apsilankė visi šalies vadovai. „Tai parodo miesto svarbą“, – pabrėžė uostamiesčio vadovas. L.Graužinienė tvirtino, kad jos vizito į Klaipėdą tikslas yra pažintinis.
Kovo 19 d., trečiadienį, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė kartu su vicepirmininku Vydu Gedvilu lankėsi Marijampolėje. Čia jie susitiko su savivaldos, švietimo, socialinių reikalų, verslo atstovais. Tradiciškai vakare organizuotas susitikimas su marijampoliečiais, kuriame dalyvavo ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas bei socialinių reikalų ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Gyventojai negailėjo svečiams aštrių klausimų, tačiau didžiausią rūpestį jiems kėlė iš Rusijos kylanti grėsmė Baltijos šalims.
Kovo 20 d. Vilniuje įvyko Liberalų ir demokratų aljanso UŽ EUROPĄ (ALDE) kartu su Darbo partija organizuota tarptautinė konferencija „Teisės į teisingą teismą įgyvendinimas Europos Sąjungoje“. Konferencijoje pranešimus apie žmogaus teisę į teisingą teismą skaitė teisės profesorius Alfonsas Vaišvila, advokatas Vaidotas Sviderskis, lektorė, baudžiamosios teisės specialistė Iveta Vitkutė-Zvezdinienė. Konferencijos metu vykusioje diskusijoje, kurią moderavo teisingumo viceministras dr. Giedrius Mozūraitis, dalyvavo profesoriai Milda Vainiutė ir Darijus Beinoravičius. Konferencijoje buvo aptartos teismų šališkumo, visuomenės pasitikėjimo teismais stokos bei teisės į teisingą teismą problemos.
Kovo 10 d. Vilniuje posėdžiavusi Darbo partijos taryba patvirtino galutinį sąrašą Europos Parlamento rinkimuose. Tarybos sprendimu, Darbo partijos Europos Parlamento sąrašo lyderiu tapo Darbo partijos garbės pirmininkas, Seimo narys Viktoras Uspaskich.
Kovo 6 d., ketvirtadienį, Kupiškyje lankėsi Seimo ir ministerijų atstovai. Čia jie susitiko su savivaldos, švietimo, kultūros darbuotojais, o vakare – ir rajono visuomene. Be kitų aktualių problemų, vienas iš svarbiausių beveik visų susitikimų metu keltas klausimas – dėl Kupiškio skėlimo į dvi rinkimų apygardas (Biržų-Kupiškio ir Anykščių-Kupiškio) ir nedžiuginantys Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) planai per artimiausius Parlamento rinkimus padalinti rajoną į tris rinkimų apygardas (galima papildoma – Rokiškio-Kupiškio). Anot kupiškėnų, tokia situacija neatitinka visuomenės interesų, nes kai yra keli už rajoną atsakingi atstovai Seime – galop tarsi lieka neatsakingas nė vienas.
Kovo 5 d., trečiadienį, Seimo vadovybė lankėsi Pasvalyje. Čia tradiciškai susitikta su įvairių sričių atstovais – savivaldos, švietimo, socialinių reikalų, kultūros, verslo – taip kuo plačiau aprėpiant rajono gyvenimo aktualijas. Vakare, prisijungus daugiau Seimo narių ir bendražygių, įvyko susitikimas su Pasvalio miesto visuomene.
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė lankydamasi Rokiškio rajone didelį dėmesį skyrė regioninei kultūros plėtrai. Kartu su kultūros ministru Šarūnu Biručiu ir rajono savivaldybės vadovais ji pabuvojo Rokiškio krašto muziejuje, įsikūrusiame istoriniuose dvaro rūmuose, apžiūrėjo L. Šepkos vertingą drožinių ekspoziciją. Seimo Pirmininkė pasidžiaugė, kad per keletą pastarųjų metų sėkmingai įgyvendinti dvaro restauravimo projektai, kad sodyba pritaikyta turizmo reikmėms, kad muziejus vis papildomas vertingomis ekspozicijomis.
Vakar, kovo 3 d., pirmadienį, Utenoje lankėsi Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė. Čia ji tradiciškai susitiko su įvairių sričių atstovais – savivaldos, socialinių reikalų, kultūros – taip galėdama kuo plačiau apžvelgti rajono gyvenimą. Vakare, prisijungus daugiau Seimo narių ir bendražygių, įvyko susitikimas su Utenos miesto visuomene, kuriame neapseita be itin aktualaus Ukrainos klausimo.
Vasario 21 d., penktadienį, Seimo vadovybė lankėsi Plungėje, kur susitiko su savivaldos, švietimo, vaikų globos, verslo ir bibliotekos atstovais. Svarbiausias vizito tikslas – ne tik susipažinti su Plungės krašto aktualijomis bei plungiškiams aktualiausiais klausimais, bet ir pristatyti per pusantrų metų nuveiktus valdžios darbus. Dieną vainikavo susitikimas su gyventojais Plungės kultūros centre.
Vasario 25 d., antradienį, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė kartu su ją lydinčiais asmenimis lankėsi Šakiuose. Čia susitikimai aprėpė daugelį gyvenimo sričių: savivaldą, kultūrą, verslą, socialinius reikalus. Vizitas užbaigtas susitikimu su šakiečiais.
2014 m. vasario 20 d., ketvirtadienį, Seimo vadovybė lankėsi Rietave. Susitikimuose dalyvavo Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, Darbo partijos atstovai Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas bei Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas, Vilniaus miesto savivaldybės narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė. Perdien bendravę su savivaldos, švietimo, socialinių organizacijų ir vietos verslo atstovais, svečiai vizitą baigė susitikimu su Rietavo visuomene ir atsakydami į gyventojų užduotus aktualius klausimus. Čia prisijungė Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys ir Darbo partijos deleguotas žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna, taip pat Rietavo savivaldybės narys, Darbo partijos Rietavo skyriaus pirmininkas Artūras Kungys.
2014 m. vasario 13 d. Darbo partijos vadovybė lankėsi Tauragėje. Susitikimo su šio miesto gyventojais tikslas – pateikti jiems partijos nuveiktų darbų ataskaitą bei pristatyti partijos keliamus kandidatus LR Prezidento ir Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Susitikime dalyvavo Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas, trys kandidatai į EP Seimo nariai Vydas Gedvilas bei Kęstutis Daukšys ir Vilniaus miesto savivaldybės narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė. Žodį susirinkusiesiems tarė Darbo partijos deleguota europarlamentarė Justina Vitkauskaitė-Bernard.
2014 m. vasario 12 d. Darbo partijos vadovybė lankėsi Kretingoje. Susitikimo su šio miesto gyventojais tikslas – pateikti jiems partijos nuveiktų darbų ataskaitą bei pristatyti partijos keliamus kandidatus LR Prezidento ir Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Susitikime dalyvavo Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas, trys kandidatai į EP Seimo nariai Vydas Gedvilas bei Kęstutis Daukšys ir Vilniaus miesto savivaldybės narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė.
2014 m. vasario 11 d. Darbo partijos vadovybė lankėsi Skuode. Susitikimo su šio miesto gyventojais tikslas – pateikti jiems partijos nuveiktų darbų ataskaitą bei pristatyti partijos keliamus kandidatus LR Prezidento ir Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Susitikime dalyvavo Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas, trys kandidatai į EP Seimo nariai Vydas Gedvilas bei Kęstutis Daukšys ir Vilniaus miesto savivaldybės narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė.
Kandidatas į šalies Prezidentus Artūras Paulauskas vasario 5 d. pristatė savo rinkimų štabą. Kandidatui talkins kelios dešimtys bendraminčių. Štabo vadovu paskirtas Seimo narys Viktoras Fiodorovas, o komunikacijos bei organizaciniais klausimais konsultuos prof. Renaldas Gudauskas, Gediminas Vagnorius, Vidmantas Žiemelis ir kiti.
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt