Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Fotogalerija
2015   2014   2013   2012   2011   2010   2014  
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke vykstančioje IV Pasaulio parlamentų pirmininkų konferencijoje pabrėžė nacionalinių parlamentų svarbą, sprendžiant taikos ir demokratijos problemas ir prisidedant prie teigiamų pokyčių visame pasaulyje.
Seimo Pirmininkė darbietė Loreta Graužinienė Niujorke vykstančiame 10-ajame Parlamentų Pirmininkių konferencijoje pagrindinį dėmesį skyrė Rusijos agresijai prieš moteris Ukrainoje ir pakvietė susitikimo dalyvius kartu išreikšti solidarumą su neteisėtai pagrobta bei Rusijoje įkalinta Ukrainos lakūne ir parlamento nare Nadia Savčenko.
Seimo Pirmininkė darbietė Loreta Graužinienė lankėsi tarptautinėje Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių stovykloje „Žalgiris 2015“ Rukloje, kur susitiko su šiais metais į stovyklą atvykusiais Ukrainos laisvės kovotojų vaikais.
Minint pirmąsias Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos–Atkuriamojo Seimo deputato, Lietuvos kariuomenės vyriausiojo kapeliono, politinio kalinio, tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto nario, monsinjoro Alfonso Svarinsko mirties metines, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė atidengė velioniui skirtą atminimo lentą su bareljefu. Pasak Parlamento vadovės, monsinjoras Alfonsas Svarinskas buvo tikras Lietuvos patriotas ir dvasinis lyderis, besąlygiškai tarnavęs Dievui, Tėvynei, savo Artimui ir Tiesai.
Ukmergės rajone stovyklaujantys skautai savo stovyklavietėje iškėlė Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės įteiktą Lietuvos vėliavą ir sugiedojo tautišką giesmę. Skautai šiltai priėmė Seimo vadovę į savo būrį, supažindino su skautiškomis taisyklėmis, stovyklos programa ir pakvietė aplankyti skautų kūrybines dirbtuves.
Darbo partijos sąskrydis 2015
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt