Tapk nariu 1 proc. Pirkimai
Fotogalerija
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke vykstančioje IV Pasaulio parlamentų pirmininkų konferencijoje pabrėžė nacionalinių parlamentų svarbą, sprendžiant taikos ir demokratijos problemas ir prisidedant prie teigiamų pokyčių visame pasaulyje.
Seimo Pirmininkė darbietė Loreta Graužinienė Niujorke vykstančiame 10-ajame Parlamentų Pirmininkių konferencijoje pagrindinį dėmesį skyrė Rusijos agresijai prieš moteris Ukrainoje ir pakvietė susitikimo dalyvius kartu išreikšti solidarumą su neteisėtai pagrobta bei Rusijoje įkalinta Ukrainos lakūne ir parlamento nare Nadia Savčenko.
Seimo Pirmininkė darbietė Loreta Graužinienė lankėsi tarptautinėje Lietuvos šaulių sąjungos jaunųjų šaulių stovykloje „Žalgiris 2015“ Rukloje, kur susitiko su šiais metais į stovyklą atvykusiais Ukrainos laisvės kovotojų vaikais.
Minint pirmąsias Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos–Atkuriamojo Seimo deputato, Lietuvos kariuomenės vyriausiojo kapeliono, politinio kalinio, tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto nario, monsinjoro Alfonso Svarinsko mirties metines, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė atidengė velioniui skirtą atminimo lentą su bareljefu. Pasak Parlamento vadovės, monsinjoras Alfonsas Svarinskas buvo tikras Lietuvos patriotas ir dvasinis lyderis, besąlygiškai tarnavęs Dievui, Tėvynei, savo Artimui ir Tiesai.
Ukmergės rajone stovyklaujantys skautai savo stovyklavietėje iškėlė Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės įteiktą Lietuvos vėliavą ir sugiedojo tautišką giesmę. Skautai šiltai priėmė Seimo vadovę į savo būrį, supažindino su skautiškomis taisyklėmis, stovyklos programa ir pakvietė aplankyti skautų kūrybines dirbtuves.
Darbo partijos sąskrydis 2015
Seimo Pirmininkei, Darbo partijos vadovei Loretai Graužinienei suteiktas garbingas Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos globėjos vardas.
Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) iniciatyva, spalio 28 d. Darbo partijos Trakų r. skyriaus nariai kartu su kitais trakiškiais rekordine vienybės trispalve apjuosė Trakų salos pilį. O vakare ten pat vyko Istorinis vakaras Vytautui Didžiajam atminti, kurio metu dalyvius savo koncertu džiugino grupė „Thundertale“.
Spalio 27 d., į Klaipėdos jūrų uostą įplaukus suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) laivui-saugyklai „Independence“, Seimo Pirmininkė ir Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė kartu su kitais šalies lyderiais pasveikino Lietuvą, įgyvendinus strategiškai lemtingą energetikos projektą, pabrėždama vieningos politinės valios svarbą ir mūsų valstybės, kaip pasaulinės energetikos rinkos dalyvės bei partnerės, statuso perspektyvas.
Spalio 24 d. Seime įvyko respublikinio vaikų piešinių konkurso „Mes piešiame Japoniją“ finalinis apdovanojimas, kurį organizavo Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė ir Japonijos ambasada Lietuvoje. Konkurso globėja Japonijos ambasadorė Lietuvoje Kazuko Shiraishi.
2014 m. spalio 24 dieną Marijampolės Basanavičiaus aikštėje 12 val. vyko pilietinė akcija „Kartu jos – tai Lietuva“, skirta Konstitucijos dienai paminėti. Pilietinėje akcijoje dalyvavo Darbo partijos deleguota socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Darbo partijos Marijampolės skyriaus nariai su pirmininku, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Metas Ražinskas, Marijampolės tarybos narės Vaida Giraitytė ir Snaigė Raguckienė.
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė susitiko su Lietuvos ūkininkų sąjungos atstovais aptarti aktualiausius klausimus, o jų tikrai netrūksta. Žemės ūkio rūmuose buvo aktyviai diskutuojama apie naująją Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą, apie jaunųjų ūkininkų įsikūrimą, taip pat nemažai buvo kalbama apie Rusijos paskelbtą embargą ir jo padarinius Lietuvos žemės ūkio sektoriui.
Šių metų spalio 17 dieną, Darbo partijos 11-tojo gimtadienio išvakarėse, Klaipėdos rajono skyriaus visuotinis susirinkimas patvirtino kandidatą į Klaipėdos rajono mero postą – trečią kadenciją ir penktus metus skyriui vadovaujančią teisininkę, lektorę A. Šakinienę.
Šiandien Darbo partijos 11-ojo gimtadienio proga Šeškinės ąžuolų giraitėje Seimo darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys, Darbo partijos Vilniaus m. skyriaus pirmininkas Jonas Pinskus ir Šeškinės grupės vadovas Jonas Gricius kartu su bendražygiais pasodino 30 ąžuoliukų, simbolizuojančių didžiausios politinės jėgos Lietuvoje stiprybę, vienybę ir ilgaamžiškumą.
Darbo partijos Kauno miesto Pramonės grupės nariai organizavo ekskursiją į vieną naujausių ir geriausių plaukimo baseinų Šalyje – „Girstučio“ plaukimo baseiną. „Girstučio“ baseinas – didžiausias ir moderniausias Lietuvos plaukimo kompleksas. Tai vienintelis Kaune 50 metrų ilgio baseinas, po rekonstrukcijos atidarytas 2013 metais.
Rodos, ir pati gamta darbščius dzūkus kvietė spalio 10 dieną atvykti į šventę-mugę ,,Dzūkų turtai – 2014“. Tradiciškai šventėje savo kiemelį surengė ir Darbo partijos Alytaus miesto skyrius.Visus šventės dalyvius darbiečiai kvietė pasivaišinti Danguolės pyragu bei iš pievų ir darželių surinkta žolelių arbata. O jos receptų būta įvairiausių: ,,Meilės gėrimas“, arbata ,,Cynginiui išvaryc“, ,,Senbernio ašaros“, ,,Darban kap bitukė“. Darbiečių kiemelyje savo didybe stebino moliūgai, kraitelėse gulė raudonšoniai obuoliai, įvairiaspalvės paprikos, patisonai, česnakai, morkos. Darželyje rudenio spalvomis mirgėte mirgėjo astrai, jurginai ir kitos gėlės. Skyriaus nariams bendraujant su šventės dalyviais, gimė naujų darbo idėjų, pasiūlymų, ruošiantis savivaldybių tarybų rinkimams.
Seimo Pirmininkė, Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė darbo vizito Romoje (Italijos Respublika) metu dvišaliame susitikime su Australijos parlamento pirmininke Bronvyn Bišop (Bronwyn Bishop) aptarė Lietuvos stojimo į vieną įtakingiausių organizacijų pasaulyje – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros – perspektyvas. Parlamento vadovė paprašė Australijos, kuri yra šios organizacijos narė, palaikyti Lietuvą derybose dėl narystės.
Margininkai mažas kaimelis, kuriame apsilankė Antano Makarevičiaus įkurto labdaros ir paramos fondo inicijuotos akcijos „Pasidalinkime“ savanoriai. Pastebėjome, kad atokesniuose kaimeliuose žmonės iš anksto pradeda būriuotis ir laukti akcijos pradžios. Dar nespėjus išdėlioti daiktų ir rūbų, atkaklesni vietos gyventojai puola rinktis jiems tinkamų daiktų. Vaikai renkasi sau, savo broliams, seserims tinkamus rūbelius, mažesnieji „neria“ į žaislus.
Nors įvairiomis spalvomis besipuošiančios medžių viršūnės mums primena apie rudenį, o vėstantys orai neleidžia ilgiau pabūti lauke, šeštadienį praūžusios I-osios sporto žaidynės Garliavoje sulaukė kaip niekada didelio būrio sporto entuziastų.
Šiandien Seime Darbo partijos frakcija, atstovaujama seniūno Vytauto Gapšio, ir Lietuvos verslo konfederacija, atstovaujama prezidento Valdo Sutkaus, pasirašė sutartį, kuria įsipareigojo bendradarbiauti, siekiant ekonominės ir socialinės Lietuvos bei visapusiškos visuomenės pažangos, verslo sąlygų gerinimo, investicijų skatinimo, teisės bazės tobulinimo bei kitų verslui ir visuomenei aktualių klausimų sprendimo.
Živilė Pinskuvienė „Danske Bank Vilniaus maratone“ prisijungė prie komandos „Aplenk vėžį“
„Pasidalinkim“ Garliavos apylinkėse
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė Latvijoje, Rucavoje, dalyvavo 13-ą kartą Lietuvoje ir Latvijoje rengiamoje Baltų vienybės dienos paminėjimo šventėje. Pasak parlamento vadovės, istorinė patirtis mūsų tautas suartino ne kartą – kūrėme nepriklausomas valstybes, praradome laisvę ir vėl ją atkovojome.
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, sveikindama visus Lietuvos pedagogus ir moksleivius su Mokslo ir žinių švente, kviečia kurti pažangią mokyklą, kuri ugdytų motyvuotą, iniciatyvų ir kūrybingą jaunimą. „Lietuvos visuomenė yra globalaus modernėjimo proceso dalis. Tik pažangi mokykla yra atviros žinių visuomenės pagrindas, todėl visi esame atsakingi už šiuolaikinės mokyklos kūrimą ir puoselėjimą. Nuosekliai siekime, kad Lietuvos ateitį kurtų išsilavinusi, vertybes puoselėjanti ir pilietiškai atsakinga jaunoji mūsų šalies karta. Naujų mokslo metų pradžia įkvepia drąsiai prisiimti įsipareigojimus, atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų ir negailėti jėgų juos įgyvendinti. Būkite veržlūs, atkaklūs ir kūrybingi. Tapkite lyderiais, įgyvendinančiais savo svajones. Kurkite savo ateitį stiprioje demokratinėje valstybėje. Linkiu gražių ir sėkmingų mokslo metų!“ – sako Seimo Pirmininkė.
Rugpjūčio 28 d., ketvirtadienį, Nepriklausomybės aikštėje Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė kartu su švietimo ir mokslo ministru Dainiumi Pavalkiu perdavė savivaldybėms 48 geltonuosius mokyklinius autobusiukus. Artėjant rugsėjo pirmajai, Mokslo ir žinių dienai, kone pusė šimto „Volkswagen Crafter“ markės autobusų, kuriuose yra po 19 sėdimų vietų mokiniams, išvažiuos į skirtingus Lietuvos miestus.
Vėlų šeštadienio vakarą Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė Lietuvos ir Latvijos pasienyje Saločiuose „Baltijos kelio sąšauka“ baigiamajame renginyje susitiko su Estijos Rygikogo Pirmininku Eikiu Nestoru (Eiki Nestor) ir Latvijos Saeimos Pirmininke Solvita Aboltinia (Solvita Āboltiņa).
Rugpjūčio 23 dieną minint 25-ąsias Baltijos kelio metines buvo išskleista rekordinė 1000 metrų Lietuvos Vienybės vėliava. Vilniuje prie Baltojo tilto atvyko daugiau nei 2000 žmonių iš visos Lietuvos. Trispalvės siuvimą ir išskleidimą organizavo Jaunimo organizacija DARBAS.
Jaunimo organizacijos DARBAS inicijuota akcija „1000 metrų trispalvė“, skirta paminėti Baltijos kelio 25 metų sukaktį, įgauna pagreitį. Daugiau nei 3000 metrų trijų spalvų medžiagos pradėta jungti į vieną milžiniško dydžio vėliavą.
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė palinkėjo sėkmės jauniesiems Lietuvos olimpiečiams Kinijos Liaudies Respublikoje, Nandzinge, rugpjūčio 16 dieną prasidėsiančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse ir įteikė Lietuvos valstybinę vėliavą Lietuvos jaunimo rinktinės vėliavnešiui.
Liepos 19 dieną Seimo narys Raimundas Paliukas dalyvavo naujai atgimusio Klaipėdos simbolio burlaivio „Meridianas“ pašventinimo ir simboliško perdavimo miestui ir visuomenei šventėje. Renginyje dalyvavo ir Seimo Darbo partijos frakcijos narys darbietis Raimundas Paliukas.
Dalinamės nuotraukomis iš liepos 10-12 dienomis Varnių regioniniame parke, prie Lūksto ežero, vykusio dešimtojo Darbo partijos sąskrydis, į kurį susirinko pustrečio tūkstančio darbiečių iš 58 partijos skyrių visoje Lietuvoje. Šiųmetis sąskrydžio šūkis „Mokam dirbti, mokam švęsti“ puikiai atitiko čia vyravusią nuotaiką.
2014 m. liepos 11–13 d. Darbo partijos Anykščių skyriaus partiečiai dalyvavo respublikiniame sąskrydyje Varniuose. Skyriaus nariai dalyvavo sportinėse rungtyse: žvejų komanda (A. Šajevičius ir D. Ramonas) užėmė 2-ąją vietą, estafetės komanda (R. Klimanskaitė, D. Guntulienė, A. Klimanskas, A. Mikuckas, V. Mikuckas, G. Sobolevskis) užėmė 1-ąją vietą. Skyrius pasiruošė programą pavadinimu „Anykščių taboras žengia į Varnius“ (vad. A Doršienė ir K. Šilinytė).
Minint Valstybės ir Tautinio kostiumo dieną Dainų šventės „ Čia mano namai„ baigiamajame koncerte Seimo Pirmininkė pasipuošė tautiniu kostiumu.
Joniškio mieste vyko vienas populiariausių ir didžiausių rajono renginių – Joniškio miesto gimtadienis. Šventės dienomis joniškiečiams ir miesto svečiams buvo padovanota didžiulė gausa renginių: koncertų, akcijų, parodų, projektų bei kitų prasmingų veiklų. Šiais metais pagrindinis miesto šventės akcentas buvo „Joniškis – teatrų miestas“. Penktadienio popietę prasidėję renginiai tęsėsi iki pat sekmadienio.
Gegužės 11 d. pirmojo prezidento rinkimų turo naktis Darbo partijos kandidato į prezidentus Artūro Paulausko rinkimų štabe.
Šiandien Seime Darbo partijos garbės pirmininkui Viktorui Uspaskich buvo įteiktas Europos parlamentaro pažymėjimas, patvirtinantis, kad jis išrinktas Europos Parlamento (EP) nariu. Tai – ir simbolinė rinkimų pabaiga. Pasak V. Uspaskich, pradėjęs darbą EP, jis jungsis prie ALDE frakcijos, su kuria Darbo partija nuolat bendradarbiauja, ir toliau tęs ankstesnės EP kadencijos metu pradėtus darbus.
Daugiau nei trys šimtai dviratininkų iš Seimo Didžiojo kiemo išvyko į jubiliejinį dviračių žygį, skirtą Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmečiui ir Europos dienai paminėti. Dviratininkus išlydėjo Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.
Gegužės 10 d. kelios dešimtys Lietuvos vaikų, gimusių lygiai tądien, kai Lietuva įstojo į Europos Sąjungą, šventė dešimtąjį gimtadienį. Buvęs Europos Parlamento narys, dabartinis kultūros ministras Šarūnas Birutis kasmet sukviečia visus šiuos vaikus su tėčiais, mamomis, sesėmis, broliais kartu paminėti ir asmeninę, ir valstybei svarbią dieną. Šįkart „euriukų“ – pirmųjų tikrų Lietuvos europiečių – šventė vyko Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose.
Šiandien Seime pasirašytas memorandumas „Dėl optimalaus Lietuvos švietimo finansavimo ir dėl saugios aplinkos švietimo įstaigoje“. Memorandumą pasirašė LR Darbo partijos frakcija kartu su Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga ir Lietuvos švietimo profesine sąjunga. Tai – jau ne pirmas kartas, kuomet suvienijamos profsąjungų ir darbiečių jėgos, siekiant pozityvių pokyčių švietimo sistemoje.
Šiandien Lietuvoje prasidėjus išankstiniam balsavimui Respublikos Prezidento rinkimuose Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė viena iš pirmųjų atidavė savo balsą. Parlamento vadovė sako tikinti, kad šalies Prezidento rinkimai bus demokratiški.
Balandžio 26 d. Darbo partijos Anykščių skyriaus nariai dalyvavo visuotinėje talkoje „Darom 2014“. Talkininkai tvarkė aplinką ir rinko šiukšles Anykščių m. Janydžiuose, pagal geležinkelio sankasą, ir kairįjį Šventosios upės krantą. Kasmet darbiečiai tvarko tą pačią teritoriją. Šiemet pastebėjome, kad šiukšlinama jau mažiau. Visų pastangų dėka aplinka Anykščių mieste pastebimai gražėja.
Balandžio 28 dieną Kėdainiuose lankėsi Seimo vadovybė,kur susitiko su savivaldos, švietimo, globos, bibliotekos atstovais. Svarbiausias vizito tikslas – ne tik susipažinti su Kėdainių krašto aktualijomis bei gyventojams aktualiausiais klausimais, bet ir pristatyti per pusantrų metų nuveiktus valdžios darbus. Dieną vainikavo susitikimas su kėdainiečiais.
Saulėtas ir šiltas pavasaris kaip reikiant išjudino Darbo partijos Kauno rajono skyrių. Dar praėjusią savaitę dalinome velykinius maisto davinius, o šio savaitgalio planuose – DAROM akcija. Balandis žinomas kaip švaros mėnuo, todėl nieko nelaukdami, atsiraitoję rankoves, kibome į švarinimosi darbus Domeikavoje.
Šiandien socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės siūlymu ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ pagerbtos septynis ir daugiau vaikų užauginusios ir dorais piliečiais išauklėjusios motinos. Joms skirtos 1000 litų premijos.
Balandžio 26 d., saulėtą šeštadienį, kaip ir dauguma Lietuvos piliečių, Darbo partijos Kauno m. skyriaus nariai taip pat noriai prisijungė prie jau tradicine tapusios pavasarinės švarinimo akcijos DAROM 2014. Akcijos dalyvių iškeltas tikslas – sutvarkyti netoli Kauno m. skyriaus esančią, Nemuno ir Neries santakoje besitęsiančią teritoriją – Santakos parką.
Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 10-mečio proga prie Paparčių piliakalnio Kaišiadorių rajone pasodintas Europos miškas. Daugiau kaip 4 hektarų plote augs eglės, pušys ir beržai. Prie sodinimo talkos prisidėjo ir Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, vicepirmininkas Vydas Gedvilas, Darbo partijos kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas, Vilniaus miesto tarybos narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, kiti Darbo partijos frakcijos nariai, politikai. Jiems į pagalbą stojo ir jų šeimos nariai.
Darbo partijos Širvintų skyriaus organizuotoje švaros akcijoje „Darom 2014“ dalyvavo virš 30 darbiečių ir partijos bičiulių. Akcijos dalyviai tvarkė per Žemųjų Viesų kaimą tekančios Širvintos pakrantę. Akciją koordinavusi DP Širvintų skyriaus pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė sakė, kad talkininkų organizuotumas, geranoriškumas, darbštumas ir stebino, ir džiugino.
Jau tradicine tapusi aplinkos švarinimo akcija DAROM trunka nebe vieną dieną, kaip iš pradžių. Kėdainiečiai ją pradėjo ketvirtadienį. Tądien apie dvidešimt Darbo partijos Kėdainių skyriaus narių išėjo į Nevėžio pakrantes, nešini šiukšlių maišais.
Balandžio 23 d. Biržuose lankėsi Seimo vadovybė. Svečiai domėjosi rajono aktualijomis ir gyventojų rūpesčiais. Vakare, atvykus daugiau Seimo narių, žemės ūkio ministrui ir kitiems bendražygiams, įvyko susitikimas su biržiečiais.
Šiandien Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė pasveikino Trakuose vykstančio respublikinio finalinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ dalyvius ir padėkojo Sveikatos bei Švietimo ir mokslo ministerijoms už puikų bendradarbiavimą sveikatinimo srityje.
Neįgali, vaiką auginanti vieniša moteris iš Raudondvario, keturios sunkiai gyvenančios šeimos Rokų seniūnijoje, daugiavaikis tėvas, vienas auginantis vaikus Girininkuose, našlė, daugiavaikė mama Babtų seniūnijoje, pensininkė, auginanti neįgalų sūnų, sunkiai besiverčianti 13-os asmenų šeima iš Vilkijos... Ir tai – tik kelios šeimos iš ilgo sąrašo, kurioms pasitikti šv. Velykas ir paruošti šventinį stalą padėjo sukurti Antano Makarevičiaus įsteigtas labdaros ir paramos fondas.
Balandžio 11 dieną vyko Darbo partijos Jonavos skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Jame dalyvavo gausus būrys skyriaus narių. Susirinkusius partiečius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Valdas Skarbalius. Susirinkimo darbą stebėjo skyriaus kuratorė Dovilė Sodaitienė.
Balandžio 14 d. Kaune lankėsi Seimo nariai, ministrai, kandidatai į EP, Seimo pirmininkės pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas ir kandidatas į LR Prezidentus Artūras Paulauskas.
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė susitiko su Lietuvoje viešinčiais Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriais Džonu Makeinu (John McCain), Džonu Barasu (John Barrasso), Džonu Hovenu (John Hoeven) ir Ronu Džonsonu (Ron Johnson).
Balandžio 16 dieną Seime įvyko Darbo partijos frakcijos, Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos ir Lietuvos švietimo profesinės sąjungos organizuotas nacionalinis pedagogų forumas „Lietuvos švietimas Europos Sąjungos kontekste: kaip užtikrinti racionalų finansavimą ir saugią mokyklą“.
Seime prasidėjo pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykstanti Europos Sąjungos (ES) parlamentų pirmininkų konferencija. Tai paskutinis ir vienas iš didžiausių Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai parlamentinio matmens renginių, kurį organizuoja antrąjį kalendorinių metų pusmetį pirmininkaujančios valstybės nacionalinis parlamentas pasibaigus pirmininkavimui.
Praėjusį šeštadienį Velžio gimnazijos sporto salė vos talpino visus norinčius dalyvauti krepšinio varžybose. Savo jėgas čia susirinko išbandyti net septyniolika įvairaus amžiaus moksleivių iš keturių Panevėžio rajono mokyklų vaikinų ir merginų komandų. Jaunieji sportininkai jau trečią kartą kovėsi tradiciniame, pavasariniame, rajono Darbo partijos skyriaus taurei laimėti, skirtame krepšinio turnyre. Šiemet pirmą kartą, svečių teisėmis varžybose dalyvavo ir Pasvalio rajono moksleivių atstovai.
Šiandien Darbo partijos Europos Parlamento rinkimų štabo atstovai įteikė Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) 20 816 partiją remiančių piliečių parašų, kuriuos partija surinko per dvi savaites. 19 893 žmonės pasirašė už partiją ant parašų rinkimų lapų ir dar 923 parašai buvo surinkti internetu. Parašus VRK įteikė Darbo rinkimų štabo vadovas Valentinas Bukauskas ir jo pavaduotojas Vytautas Gapšys.
Gražiai pradėję susitikimus su Ežerėlio ir Zapyškio seniūnijų gyventojais, šįsyk LR Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Kauno rajono mero pavaduotojas Antanas Makarevičius ir Tarybos narys Donatas Janulevičius nutarė susitikti su Ringaudų ir Akademijos seniūnijų gyventojais.
Kovo 26 d. Gargžduose lankėsi Seimo Pirmininkės pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas. Kartu su teisininke, lektore – akademinės visuomenės atstove Andželika Šakiniene Seimo vicepirmininkas lankėsi įmonėse ir įstaigose, bendravo su jų vadovais bei darbuotojais. Vakare surengtas tradicinis sutikimas su gyventojais, kuriame dalyvavo ir viceministrai - žemės ūkio viceministras R. Šatkauskas ir švietimo ir mokslo reikalų viceministrė G. Krasauskienė.  
Šiais metais Kovo 8-osios proga Kauno rajono Moteris norėjome pasveikinti šiek tiek kitaip – neįprastai, asmeniškai ir nuoširdžiai. Tulpių lankstymas mums pasirodė kaip labai graži ir šilta idėja, skatinanti pozityvius jausmus bei gerą nuotaiką. Tikslas buvo išlankstyti ne mažiau nei 500 tulpių, todėl reikėjo kaip reikiant padirbėti. O ruošiamės tikrai atsakingai.
Pavasaris – pats darbymetis Darbo Partijos Kauno rajono skyriaus nariams. Dar kovo pradžioje pačių lankstytomis tulpėmis sveikinome moteris, jau kovo 22-ą dieną skubėjome įgyvendinti dar vieną prasmingą akciją. Be to, kad pavasaris yra pats nuostabiausias gamtos pabudimo metas, tai yra laikas, kai parskrenda paukščiai. Tačiau, kad sugrįžę paukščiai turėtų savo namus, kaip ir kasmet, pavasarį pasitikome Inkilų kėlimo akcija. Šįkart lankėmės Girionyse ir Garliavoje.
Klaipėdoje pirmą kartą oficialiai lankėsi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. Ji domėjosi, kokiomis nuotaikomis gyvena uostamiestis ir su kokiomis problemomis susiduria. Seimo pirmininkę sutikęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas džiaugėsi, kad per tris savaites mieste apsilankė visi šalies vadovai. „Tai parodo miesto svarbą“, – pabrėžė uostamiesčio vadovas. L.Graužinienė tvirtino, kad jos vizito į Klaipėdą tikslas yra pažintinis.
Kovo 19 d., trečiadienį, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė kartu su vicepirmininku Vydu Gedvilu lankėsi Marijampolėje. Čia jie susitiko su savivaldos, švietimo, socialinių reikalų, verslo atstovais. Tradiciškai vakare organizuotas susitikimas su marijampoliečiais, kuriame dalyvavo ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas bei socialinių reikalų ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Gyventojai negailėjo svečiams aštrių klausimų, tačiau didžiausią rūpestį jiems kėlė iš Rusijos kylanti grėsmė Baltijos šalims.
Kovo 20 d. Vilniuje įvyko Liberalų ir demokratų aljanso UŽ EUROPĄ (ALDE) kartu su Darbo partija organizuota tarptautinė konferencija „Teisės į teisingą teismą įgyvendinimas Europos Sąjungoje“. Konferencijoje pranešimus apie žmogaus teisę į teisingą teismą skaitė teisės profesorius Alfonsas Vaišvila, advokatas Vaidotas Sviderskis, lektorė, baudžiamosios teisės specialistė Iveta Vitkutė-Zvezdinienė. Konferencijos metu vykusioje diskusijoje, kurią moderavo teisingumo viceministras dr. Giedrius Mozūraitis, dalyvavo profesoriai Milda Vainiutė ir Darijus Beinoravičius. Konferencijoje buvo aptartos teismų šališkumo, visuomenės pasitikėjimo teismais stokos bei teisės į teisingą teismą problemos.
Kovo 10 d. Vilniuje posėdžiavusi Darbo partijos taryba patvirtino galutinį sąrašą Europos Parlamento rinkimuose. Tarybos sprendimu, Darbo partijos Europos Parlamento sąrašo lyderiu tapo Darbo partijos garbės pirmininkas, Seimo narys Viktoras Uspaskich.
Kovo 6 d., ketvirtadienį, Kupiškyje lankėsi Seimo ir ministerijų atstovai. Čia jie susitiko su savivaldos, švietimo, kultūros darbuotojais, o vakare – ir rajono visuomene. Be kitų aktualių problemų, vienas iš svarbiausių beveik visų susitikimų metu keltas klausimas – dėl Kupiškio skėlimo į dvi rinkimų apygardas (Biržų-Kupiškio ir Anykščių-Kupiškio) ir nedžiuginantys Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) planai per artimiausius Parlamento rinkimus padalinti rajoną į tris rinkimų apygardas (galima papildoma – Rokiškio-Kupiškio). Anot kupiškėnų, tokia situacija neatitinka visuomenės interesų, nes kai yra keli už rajoną atsakingi atstovai Seime – galop tarsi lieka neatsakingas nė vienas.
Kovo 5 d., trečiadienį, Seimo vadovybė lankėsi Pasvalyje. Čia tradiciškai susitikta su įvairių sričių atstovais – savivaldos, švietimo, socialinių reikalų, kultūros, verslo – taip kuo plačiau aprėpiant rajono gyvenimo aktualijas. Vakare, prisijungus daugiau Seimo narių ir bendražygių, įvyko susitikimas su Pasvalio miesto visuomene.
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė lankydamasi Rokiškio rajone didelį dėmesį skyrė regioninei kultūros plėtrai. Kartu su kultūros ministru Šarūnu Biručiu ir rajono savivaldybės vadovais ji pabuvojo Rokiškio krašto muziejuje, įsikūrusiame istoriniuose dvaro rūmuose, apžiūrėjo L. Šepkos vertingą drožinių ekspoziciją. Seimo Pirmininkė pasidžiaugė, kad per keletą pastarųjų metų sėkmingai įgyvendinti dvaro restauravimo projektai, kad sodyba pritaikyta turizmo reikmėms, kad muziejus vis papildomas vertingomis ekspozicijomis.
Vakar, kovo 3 d., pirmadienį, Utenoje lankėsi Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė. Čia ji tradiciškai susitiko su įvairių sričių atstovais – savivaldos, socialinių reikalų, kultūros – taip galėdama kuo plačiau apžvelgti rajono gyvenimą. Vakare, prisijungus daugiau Seimo narių ir bendražygių, įvyko susitikimas su Utenos miesto visuomene, kuriame neapseita be itin aktualaus Ukrainos klausimo.
Vasario 21 d., penktadienį, Seimo vadovybė lankėsi Plungėje, kur susitiko su savivaldos, švietimo, vaikų globos, verslo ir bibliotekos atstovais. Svarbiausias vizito tikslas – ne tik susipažinti su Plungės krašto aktualijomis bei plungiškiams aktualiausiais klausimais, bet ir pristatyti per pusantrų metų nuveiktus valdžios darbus. Dieną vainikavo susitikimas su gyventojais Plungės kultūros centre.
Vasario 25 d., antradienį, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė kartu su ją lydinčiais asmenimis lankėsi Šakiuose. Čia susitikimai aprėpė daugelį gyvenimo sričių: savivaldą, kultūrą, verslą, socialinius reikalus. Vizitas užbaigtas susitikimu su šakiečiais.
2014 m. vasario 20 d., ketvirtadienį, Seimo vadovybė lankėsi Rietave. Susitikimuose dalyvavo Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė, Darbo partijos atstovai Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas bei Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas, Vilniaus miesto savivaldybės narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė. Perdien bendravę su savivaldos, švietimo, socialinių organizacijų ir vietos verslo atstovais, svečiai vizitą baigė susitikimu su Rietavo visuomene ir atsakydami į gyventojų užduotus aktualius klausimus. Čia prisijungė Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys ir Darbo partijos deleguotas žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna, taip pat Rietavo savivaldybės narys, Darbo partijos Rietavo skyriaus pirmininkas Artūras Kungys.
2014 m. vasario 13 d. Darbo partijos vadovybė lankėsi Tauragėje. Susitikimo su šio miesto gyventojais tikslas – pateikti jiems partijos nuveiktų darbų ataskaitą bei pristatyti partijos keliamus kandidatus LR Prezidento ir Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Susitikime dalyvavo Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas, trys kandidatai į EP Seimo nariai Vydas Gedvilas bei Kęstutis Daukšys ir Vilniaus miesto savivaldybės narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė. Žodį susirinkusiesiems tarė Darbo partijos deleguota europarlamentarė Justina Vitkauskaitė-Bernard.
2014 m. vasario 12 d. Darbo partijos vadovybė lankėsi Kretingoje. Susitikimo su šio miesto gyventojais tikslas – pateikti jiems partijos nuveiktų darbų ataskaitą bei pristatyti partijos keliamus kandidatus LR Prezidento ir Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Susitikime dalyvavo Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas, trys kandidatai į EP Seimo nariai Vydas Gedvilas bei Kęstutis Daukšys ir Vilniaus miesto savivaldybės narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė.
2014 m. vasario 11 d. Darbo partijos vadovybė lankėsi Skuode. Susitikimo su šio miesto gyventojais tikslas – pateikti jiems partijos nuveiktų darbų ataskaitą bei pristatyti partijos keliamus kandidatus LR Prezidento ir Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Susitikime dalyvavo Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė, kandidatas į Prezidentus Artūras Paulauskas, trys kandidatai į EP Seimo nariai Vydas Gedvilas bei Kęstutis Daukšys ir Vilniaus miesto savivaldybės narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė.
Kandidatas į šalies Prezidentus Artūras Paulauskas vasario 5 d. pristatė savo rinkimų štabą. Kandidatui talkins kelios dešimtys bendraminčių. Štabo vadovu paskirtas Seimo narys Viktoras Fiodorovas, o komunikacijos bei organizaciniais klausimais konsultuos prof. Renaldas Gudauskas, Gediminas Vagnorius, Vidmantas Žiemelis ir kiti.
Vasario 1 d. Kėdainiuose beveik 100 Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) narių iš visos Lietuvos dalyvavo mokymuose, kuriuose kompetencijas kėlė skyrių pirmininkai, sekretoriai, nariai, atsakingi už viešinimą bei projektus.
Lapkričio 23 dieną, šeštadienį, Kėdainiuose vyko jubiliejinis Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Visuotinis delegatų suvažiavimas, kurio metu buvo minimas JOD 10 metų gimtadienis ir renkamas naujas organizacijos pirmininkas. Juo vienbalsiai antrai kadencijai išrinktas Benas Cechanavičius.
Šiandien Šiauliuose vykusiame bendrame Darbo partijos (leiboristų) ir Krikščionių partijos suvažiavime absoliučia balsų dauguma buvo pritarta šių dviejų partijų susijungimui. Naujoji partija vadinasi Darbo partija ir turi ankstesnį Darbo partijos logotipą. Naujosios partijos pirmininke išrinkta Loreta Graužinienė.
Šiandien vykusiame neeiliniame Darbo partijos (leiboristų) tarybos posėdyje partijos pirmininkas Vytautas Gapšys pranešė apie priimtą sprendimą pasitraukti iš Seimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo posto ir suspenduoti savo, kaip partijos pirmininko, įgaliojimus, kol teismuose bus baigta nagrinėti Darbo partijos byla. Solidarizuodamasis su tokiu savo pavaduotojo sprendimu, apie savo ketinimą pasitraukti pranešė ir Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas.
Rugpjūčio 8-11 dienomis Švenčionių rajone, poilsiavietėje "Pailgio perlas", vyko Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) rengiama "JOD vasaros mokykla", kurioje organizacijos nariai žinias gilino klausydamiesi patyrusių lektorių bei vykdydami praktines-kūrybines užduotis.
Praėjusį ketvirtadienį, liepos 4 d., Seime buvo pasirašyta rezoliucija dėl Lietuvos švietimo problemų sprendimo. Šį dokumentą pasirašė Darbo partijos (leiboristų) pirmininkas Vytautas Gapšys, Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Eugenijus Jesinas ir Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius. Taip pat dalyvavo Seimo Šveitimo komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė ir Švietimo ministras Dainius Pavalkis.
Besibaigiant pavasario Seimo sesijai, parlamente įvyko iškilmingas posėdis, skirtas Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai pradžiai paminėti. Posėdžiui pirmininkavo Darbo partijos (leiboristų) deleguotas Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas. Posėdyje dalyvavo Seimo Darbo partijos frakcijos nariai.
Savaitgalį Varnių regioniniame parke, prie Lūksto ežero vyko Darbo partijos (leiboristų) ir Jaunimo organizacijos DARBAS sąskrydis, į kurį susirinko beveik 3 tūkst. darbiečių iš visos Lietuvos.
Birželio 17 dieną Darbo partijos Pakruojo skyriaus atstovės kartu su būriu jaunimo lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Parlamente pakruojiečius maloniai pasitiko LR Seimo narys Viktoras Fiodorovas kartu su Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) pirmininku.
Gegužės 9, 16 dienomis Lietuvos Respublikos Seime lankėsi gabiausi ir aktyviausi Kėdainių Atžalyno gimnazijos mokiniai. Beveik 80 gimnazistų ne tik susipažino su Parlamento rūmais bei parlamentarų darbo tvarka, bet ir bendravo su Seimo Darbo partijos frakcijos nariais kėdainiškiais: jauniausiu parlamentaru Viktoru Fiodorovu, Seimo vicepirmininku Vytautu Gapšiu bei Virginija Baltraitiene.
Kėdainiečiai svečiavos Lietuvos Respublikos Seime, kuri susitiko su jauniausiu Seimo nariu Viktoru Fiodorovu.
Vasario 23 dieną Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo skyrių pirmininkai, atstovai, svečiai bei valdybos nariai. Tarybos nariai šeštadienio popietę sprendė svarbiausius organizacijos klausimus.
Sausio 27 d. Darbo partijos tarybos posėdis
Sausio 23 d., Plungėje ir Rietave lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas kartu su savo pirmuoju pavaduotoju Vytautu Gapšiu ir Seimo Darbo partijos frakcijos nariu Valdu Skarbaliumi. Seimo nariai susitiko su Plungės ir Rietavo merais, savivaldybių darbuotojais, Rietavo „Ivinskio“ ir Plungės „Saulės“ gimnazijų mokytojais ir rajono bibliotekų filialų vadovais bei apsilankė Plungės jaunimo centre. Daugiausia dėmesio susitikimo metu buvo skirta švietimo ir kultūros klausimams.
Trečiadienį, sausio 23-ią dieną, Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, jo pirmasis pavaduotojas Vytautas Gapšys ir Seimo Darbo partijos frakcijos narys Valdas Skarbalius lankėsi Plungėje ir Rietave, kur su rajono vadovais ir gyventojais aptarė aktualias krašto problemas. Daugiausia dėmesio vizito metu buvo skirta švietimo ir kultūros klausimams.
Vakar, sausio 17 dieną, įvyko Darbo partijos Vilniaus miesto Karoliniškių grupės visuotinis susirinkimas, į kurį susirinko daugiau kaip šimtas grupės narių. Visuotiniame susirinkime lankėsi ir sveikinimo žodį Karoliniškių grupei tarė Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, pirmasis jo pavaduotojas bei šios grupės narys Vytautas Gapšys, Seimo narė Vilija Filipovičienė ir Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Ieva Kačinskaitė. Svečiai palinkėjo ir toliau būti tokia vieninga ir stipria grupe bei atsakingai ruoštis laukiančiam iššūkiui — savivaldos bei rinkimams į Europos Parlamentą.
Šiandien Seime įvyko Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės Audronės Pitrėnienės susitikimas su Lietuvos švietimo sistemos darbuotojų profesinių sąjungų centro, vienijančio Lietuvos mokytojų, Krikščioniškosios švietimo darbuotojų, Lietuvos švietimo darbuotojų profesines sąjungas bei Lietuvos profesinę sąjungą „Sandrauga“, atstovais.
Seimo Darbo partijos frakcijos seniūno pavaduotojas Viktoras Fiodorovas sausio 13 d. dalyvavo Laisvės gynėjų dienos minėjime Šėtos kultūros namuose, Kėdainių rajone. Minėjimo metu Šėtos gyventojai pasidalino savo prisiminimais apie Sausio 13-ąją ir peržiūrėjo režisierės Giedrės Žickytės dokumentinį filmą „Kaip mes žaidėme revoliuciją“.
Šiandien Seime įvyko Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės Audronės Pitrėnienės ir Lietuvos tėvų forumo atstovų susitikimas, kuriame aptarti švietimo bei mokyklų bendruomenių stiprinimo klausimai.
Sausio 13-osios renginiai (49 nuotraukos)
Savaitgalį Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, Darbo partijos ministrai ir Seimo Darbo partijos frakcijos nariai dalyvavo Sausio 13-osios renginiuose prie televizijos bokšto, Antakalnio kapinėse, Nepriklausomybės aikštėje ir Lietuvos Respublikos Seime.
Šiandien, gruodžio 11 d., Seime įvyko Lietuvos mokyklų vadovų, pagrindinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų, suaugusiųjų mokymo centrų asociacijų ir Švietimo, mokslo ir kultūros reikalų komiteto pirmininkės Audronės Pitrėnienės bei pavaduotojo Edvardo Žakario susitikimas. Susitikimo metu buvo aptarti mokyklų vadovų bei asociacijų pasiūlymai Seimui bei Vyriausybei švietimo būklei Lietuvoje gerinti. Pokalbio metu buvo kalbama apie švietimo, mokyklų bei aplinkos finansavimą, išankstinės mokytojų pensijos galimybes bei pedagogų kvalifikacijos kėlimo aktualijas.
Susitikimas Biržuose (28 nuotraukos)
Viktoro Uspaskich ir komandos susitikimas su Biržų gyventojais.
Susitikimas Garliavoje (33 nuotraukos)
Darbo partijos lyderių susitikimas su Kauno rajono gyventojais.
Rugsėjo 18 d. Darbo partijos turas pasiekė Kalvarijos miestą.
Rugsėjo 12 d. Mažeikiuose prasidėjo Darbo partijos turas.
Rugsėjo 7 d. Darbo partija įteikė pareiškinius dokumentus Vyriausiajai rinkimų komisijai dėl dalyvavimo Seimo rinkimuose 2012-2016 m.
„Iš visų menų mums svarbiausias yra kinas“, – dažnai pastarosiomis dienomis rodomoje reklamoje sako vieno seno filmo herojus.
Ramų rugpjūčio 14 d. vakarą Plungės rajone, sodyboje „Bebrynė“ rinkosi Plungės – Rietavo skyriaus darbiečiai, jų kolegos, draugai, šeimos nariai. Vakaronėje dalyvavo daugiau kaip 100 žmonių. Sveikinimo žodžius tarė DP Plungės skyriaus pirmininkas, kandidatas į LR Seimą Mindaugas Jurčius, primindamas, kad artėjant LR Seimo rinkimams be komandinio darbo ir partiečių pagalbos būtų sunku laimėti rinkimus. Tad visiems susitelkus, dirbant agitacinį darbą bei bendraujant su žmonėmis rinkimų barjeras būtų įveiktas.
Rugpjūčio 25 d. Vilniuje startuos automobilių ir orientavimosi sporto renginys - „TUVLITA Damų ralis 2012“, kuriuo bus siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į moterų onkologinių ligų prevenciją bei savalaikį gydymą. Šių metų „Damų ralyje“, nukreiptame prieš krūties vėžį, prie automobilių vairo sės tik moterys.
Vasara - vaikų pats laukiamiausias ir smagiausias metas, kai mokyklos durys užvertos, o sąsiuviniai ir knygos ilsisi stalčiuose. Vieni dienas leidžia pas senelius kaime, kiti - prie vandens telkinių, treti - bando susigalvoti veiklos tiesiog likę mieste.
Ukmergės rajono Žemaitkiemio seniūnijos Valų kaimo bendruomenėje vyko suremontuotų bendruomenės namų atidarymo šventė .Į neeilinį renginį susirinko gausus būrys vietos gyventojų ir svečių. Jų tarpe buvo ir Lietuvos Respublikos Seimo narė Loreta Graužinienė.
2012 metų liepos 6 - 8 dienomis vyko respublikinis Darbo partijos sąskrydis, kuriame dalyvavo ir Klaipėdos rajono skyriaus nariai. Nors šis skyrius ir nedidelis, tačiau Darbo partijos sąskrydyje dalyvavo 36 nariai su šeimos nariais ir draugais.
Šeštadienį, liepos 21 dieną finišavo „Omnitel 1000 km“ lenktynės, kuriose dalyvavusi komanda „Techninis projektas Racing“ finišo liniją kirto 14. Vienintelė moteris, pasiekusi finišą, priklauso šiai komandai, tai - Iveta Slaboševičiūtė.
Birželio 27 dieną Socialinių mokslų kolegijoje vyko diplomų įteikimo ceremonija. Diplomų įteikimo ceremonijos metu buvo pagerbti ir apdovanoti geriausieji SMK studentai, pasiekę aukščiausius studijų rezultatus. Šiais mokslo metais buvo įteiktos net 4 vardinės stipendijos, kurias įsteigė Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Gapšys, teisininkės Andželikos Šakinienės kontora, advokatės Indrės Butvilės kontora, UAB „Avitela“ savininkas, valdybos pirmininkas Algirdas Mitalas.
Šeštadienį Kėdainių rajone buvo galima nesunkiai pastebėti išskirtinai papuoštus ir po miestelius važinėjančius automobilius - tai buvo orientacinių varžybų - seminaro "Mes pažįstame Kėdainius" dalyviai, kurie savo kelionę po Kėdainių rajoną pradėjo Didžiojoje Rinkos aikštėje.
Liko vos kelios dienos iki taip lauktų „Omnitel 1000 km lenktynių“ pradžios, o pasiruošimai komandoje „ Techninis projektas Racing“ tebevyksta. Tarp šios komandos narių yra ir du Darbo partijos Vilniaus miesto skyriaus Karoliniškių grupės nariai, kandidatai į Lietuvos Respublikos Seimo narius – Valdas Skarbalius ir Iveta Slaboševičiūtė.
Liepos 6 – 8 dienomis Prienų rajone vykusiame Darbo partijos sąskrydyje dalyvavo apie 4 tūkst. partiečių. Pagal dalyvavusių narių skaičių tai rekordinis sąskrydis Darbo partijos istorijoje. Sąskrydžio atidarymo metu partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich palinkėjo visiems gero poilsio, puikios nuotaikos bei daug teigiamos energijos, kad užtektų jos artėjantiems rinkimams.
Šį savaitgalį Prienų rajone vykstančiame Darbo partijos sąskrydyje dalyvauja apie 4 tūkst. žmonių. Pagal dalyvaujančių narių skaičių tai yra rekordinis sąskrydis Darbo partijos istorijoje. Į sąskrydžio atidarymą su arklio tempiama karieta atvažiavęs Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich darbiečiams linkėjo geros nuotaikos, kokybiško poilsio ir daug teigiamos energijos.
Darbiečiai atsiėmė iniciatyvos "Stabdyk politinę prostituciją" parašų rinkimo lapus
Birželio 13 d. Alytuje duris atvėrė Kęstučio Daukšio rinkimų štabas. Štabe veikia Kęstučio Daukšio klasės draugės, fotomenininkės Zitos Stankevičienės nostalgiškų fotografijų paroda „Alytus – laikas, miestas, žmonės“.
Birželio 19 d. Seimo Darbo partijos frakcijos nario Jono Kondroto kvietimu Lietuvos Respublikos Seime lankėsi grupė Darbo partijos Kėdainių skyriaus narių. Svečiai apžiūrėjo Seimo rūmus ir susitiko su Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnu Vytautu Gapšiu, Seimo vicepirmininkė Virginija Baltraitiene, Seimo Darbo partijos frakcijos nariu dr. Vydu Gedvilu ir J. Kondrotu.
Birželio 3–9 dienomis darbiečių grupė lankėsi Briuselyje, Europos Parlamente. Į šią kelionę juos pakvietė Darbo partijos pirmininkas, EP narys Viktoras Uspaskich.
Tęsiant kasmetinę tradiciją, birželio 2 dieną, Panemunėje, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, o taip pat vasaros pradžią, jau trečią kartą smagiai ir prasmingai laiką leido – Darbo partijos, Kauno m. filialo nariai.
Pirmadienį partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas drauge su Ignalinos – Švenčionių apygardos kandidatu Šarūnu Biručiu dalyvavo Darbo partijos Švenčionių skyriaus susirinkime.
Konferencija "Verslo būklė Lietuvoje ir mokesčių sistemos tobulinimas"
Gegužės 25 d. Kaune vykusiame penkioliktame Darbo partijos suvažiavime buvo pristatyta ir patvirtina Darbo partijos programa bei partijos kandidatų sąrašas vienmandatėse bei daugiamandatėje apygardose.
Gegužės 10 d. Darbo partijos Ukmergės skyriaus socialinių reikalų komitetas svečiavosi LR Seime, kur vyko susitikimas su Seimo nariais: Loreta Graužiniene ir Mečislovu Zasčiurinsku. Susitikimo tikslas – aptarti, kaip rajonuose veikiantys komitetai gali įtakoti Seimo narių sprendimus.
Gegužės 20 d. Darbo partijos Jurbarko skyriaus narių būrelis vyko į Tauragę. Ten buvo organizuojamas susitikimas su Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskich ir Seimo nariu Vytautu Gapšiu. Šiame susitikime dalyvavo ir Tauragės bei Šakių Darbo partijos nariai.
Darbo partijos komanda lankėsi Marijampolėje
V. Uspaskich susitiko su Alytaus gyventojais (2)
Darbo partijos komanda susitiko su elektrėniškiais
Darbo partijos pirmininkas susitiko su Šiaulių ir Radviliškio gyventojais
V. Uspaskich susitiko su Alytaus gyventojais
2012 m. gegužės 12 d. grupė DP Pakruojo skyriaus aktyvistų, organizacinio štabo narių vyko pas kolegas į Radviliškį, kur vyko susitikimas su Darbo partijos lyderiu Viktoru Uspaskich. Susitikimo tikslas – aptarti, kaip Pakruojo skyrius bei Radviliškio filialas ruošiasi Seimo rinkimams.
Balandžio 28 d. Simno kultūros namuose vyko Darbo partijos Alytaus rajono skyriaus visuotinis narių susirinkimas, kuriame dalyvavo ir partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich, Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys, būstinės vadovas Viktoras Fiodorovas ir skyriaus kuratorė Vaida Giraitytė.
Rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą nenumaldomai artėja. Norėdamas susitikti su visais skyrių nariais, išgirsti opiausius jų klausimus, įvertinti rengimosi rinkimams padėtį, gegužės 12 dieną Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich aplankė ir Šiaulius. Susitikimas buvo organizuojamas Šiaulių miesto savivaldybės salėje. Ta proga Šiaulių miesto ir rajono darbiečius savo apsilankymu pagerbė ir Seimo nariai, Darbo partijos atstovai, Vytautas Gapšys ir Jonas Kondrotas bei centrinės būstinės vadovas Viktoras Fiodorovas ir sekretoriato atstovė apskrityse Simona Stasiulytė.
Darbo partijos Šilutės, Šilalės ir Pagėgių skyrių nariai susitiko su partijos lyderiu Šeštadienį Darbo partijos įkūrėjas ir lyderis Viktoras Uspaskich bei Seimo narys Vytautas Gapšys viešėjo Šilutėje, kur susitiko su Darbo partijos Šilutės, Šilalės ir Pagėgių skyrių nariais. Svečiai pasidalino mintimis apie šalies politines aktualijas, domėjosi rajono gyventojų problemomis, mielai atsakė į susirinkusiųjų klausimus, drauge diskutavo apie ekonominę padėtį šalyje. Darbo partijos pirmininkas teigė, jog svarbiausi partijos tikslai yra tinkamos aplinkos investicijoms sukūrimas, šildymo kainų mažinimas, naujų darbo vietų kūrimas, atlyginimų kėlimas, aktyvi regionų politika, tinkamų sąlygų sudarymas šeimos verslo plėtrai, savivaldos reforma įteisinant tiesioginius merų ir seniūnų rinkimus. V. Uspaskich patikino, kad atėjusi į valdžią Darbo partija pasiryžusi padidinti minimalią mėnesinę algą iki 1509 Lt, pasiekti, kad pensijos sudarytų 60 proc. nuo vidutinio atlyginimo, o trečiaisiais kadencijos metais — visiškai panaikinti bedarbystės problemą. „Sukurti tokią valstybę, kurios piliečiai galės jaustis oriai, ir turės visas sąlygas dirbti bei užsidirbti“, - toks, anot V.Uspaskich, Darbo partijos tiklas. Į susitikimą Šilutės seniūnijos salėje atvyko beveik 200 partiečių, kurie džiaugėsi V.Upaskich nuoširdžiu bendravimu, dėkojo, jog jis atvyko į Šilutę ir vėl laukia jo atvykstančio rudenį. Lijana Jagintavičienė Darbo partijos Šilutės skyriaus administratorė Šeštadienį Darbo partijos įkūrėjas ir lyderis Viktoras Uspaskich bei Seimo narys Vytautas Gapšys viešėjo Šilutėje, kur susitiko su Darbo partijos Šilutės, Šilalės ir Pagėgių skyrių nariais.
Jau ketvirtą kartą Darbo partijos Šiaulių miesto skyrius kviečia miestiečius į gegužės 1- osios šventę. Šį kartą ji tapo ,,Šokių fiesta“. Veiksmas vyko P. Višinskio aikštėje.
Pasvalyje surengta jau ketvirtoji senovinės technikos paroda „Mes važiuojame 2012“. Šiemet renginys įgavo naują atspalvį. Jo metu žiūrovai galėjo išvysti ne tik istorinius automobilius, bet ir žemės ūkio techniką ar autobusus.
Balandžio 20 dieną grupė Darbo partijos Šilutės skyriaus narių LR Seimo nario, DP pirmininko pavaduotojo, Kauno miesto filialo pirmininko Vydo Gedvilo kvietimu lankėsi LR Seime. Čia jie susižavėjo ne tik Seimo rūmų grožiu, bet ir LR Seimo nario nuoširdžiu bendravimu.
Balandžio 30 dieną vykusiame Darbo partijos Prienų rajono skyriaus susirinkime dalyvavo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.
Balandžio 27 d., penktadienį, grupė DP Šakių skyriaus narių aplankė LR Seimą. Čia juos sutiko Seimo nario Vytauto Gapšio padėjėjas Valdas Skarbalius, kuris šakiečiams suorganizavo ekskursiją po Seimą, supažindino su Parlamento darbu ir istorija.
Kaip ir visi Lietuvos miestai ir miesteliai, balandžio 21 dieną Marijampolė buvo valoma nuo šiukšlių, kurios susikaupė per žiemą. Smagu, kad į jubiliejinę akciją"Darom 2012" susirinko gausus būrys darbiečių, kas byloja, kad pilietiškumo ir meilės savo kraštui jausmas vis stiprėja.
Klaipėdos rajone, Gargždų mieste, netoli gražių vandens bokšto ir Skaidriojo ežero, balandžio 21 d. 10 val. kaip ir visa Lietuva, susirinko į pilietišką akciją ,,DAROM GLOBAL‘‘ ir Darbo partijos Klaipėdos rajono skyriaus tarybos nariai.
Akcijoje dalyvavo paty aktyviausi Darbo partijos nariai – skyriaus pirmininkė A. Šakinienė, pirmininkės pavaduotoja – S.Kapočiūtė, tarybos nariai D. Garmuvienė, Š. Nenartavičius ir jų šeimos nariai. Talkoje dalyvavo Gargždų bendruomenės nariai, bendruomenės nariu yra ir Darbo partijos Klaipėdos rajono pirmininkė A. Šakinienė. Taip pat talkoje darbavosi Gargždų seniūnas bei kiti savivaldybės darbuotojai ir rajono gyventojai. Šioje talkoje dalyvavo ir patys aktyviausi buvo mažieji akcijos dalyviai – Darbo partijos pirmininkės 5 metų sūnus Ąžuolas ir jo draugai – Pijus, Adomas, Šarūnas, Mindaugas, Emilija. Jie neliko abeijngais – rinko šiukšles, nešiojo tuščius maišus. nulūžusias šakas.
Balandžio 20 d. Jonavos rajono Žeimių jaunimas organizavo renginį „Be pavadinimo“. Projektas „Kryžkelė“ — savarankiškas jaunimo iniciatyvų įgyvendinimas trijose gretimose seniūnijose: Žeimių, Kulvos ir Bukonių. Buvo pakviesti ir Darbo partijos Jonavos skyriaus nariai Saulius Jakimavičius ir Arnoldas Linkevičius.
Darbo partijos Jonavos skyriaus nariai surengė susitikimą su Ruklos gyventojais. Gausiai susirinkę miestiečiai buvo aktyvūs ir smalsūs, domėjosi ne tik valstybės problemomis, bet ir miestelio ateitimi.
Balandžio 21 dieną Darbo partijos Alytaus skyriaus nariai neliko abejingi jubiliejinei, jau 5 metus organizuojamai, didžiausiai Lietuvoje tvarkymosi akcijai „Darom“! Daugiau nei septyniasdešimt Alytaus miesto skyriaus narių ir jų artimųjų tvarkė Alytaus piliakalnio teritoriją. Prie savo miesto gražinimo prisidėjo, aplinkos tvarkymo talkoje dalyvavo, alytiškis Seimo narys Kęstutis Daukšys su žmona Eirida.
Akcijoje „Darom“ tradiciškai dalyvauja ir Darbo partijos Prienų skyrius. Gausus būrys darbiečių su savo atžalomis jau trečius metus iš eilės tvarkė buvusių kareivinių teritoriją.
Įsiklausydami į nebylų gamtos prašymą ir jungdamiesi prie tarptautinės geranoriškumo akcijos ,,DAROM 2012“, saulėtą šeštadienio rytą Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus nariai rinkosi į talką Zoknių gyvenamojo rajono bendruomenei.
Balandžio 21 d. (šeštadienį) įvairiose Joniškio rajono vietose rinkosi gyventojai, kurie noriai dalyvavo jau penktus metus iš eilės vykusioje aplinkos švarinimo akcijoje „Darom Global 2012“. Tradicinė tvarkymo akcija kiekvienais metais tampa vis populiaresnė, įsitraukia vis daugiau žmonių. Darbo partijos Joniškio rajono skyriaus nariai taip pat aktyviai prisidėjo prie šios akcijos įgyvendinimo. Entuziastingai ir su gera nuotaika darbiečiai Joniškyje tvarkė miesto parko poilsio zoną, o Žagariečiai triūsė Žagarės regioninio parko teritorijoje. Džiugu, kad į šią akciją noriai įsijungė ir jaunimo organizacijos „Darbas“ nariai. Akcijos dieną buvo renkamos šiukšlės, tvarkomos vandens telkinių pakrantės, tvarkomi parkai ir poilsio zonos, grėbiama pernykštė žolė, kertami krūmai, sodinami medeliai, naujomis vyšnaitėmis pagausėjo ir Žagarės vyšnių sodas. Padirbėję, visi drauge sėdo pietauti, vaišintasi ir keptom dešrelėm ir ant laužo virta sriuba. Netrukus Vytauto rankos jau spaudė armonikos klavišus, o Arūnas jam talkino gitara. Tad darbiečiai smagia daina kvietė vėluojantį pavasarį.
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Šakių darbiečiai dalyvavo akcijoje DAROM 2012. Balandžio 21 d., šeštadienį, kartu su skyriaus nariais akcijoje dalyvavo ir kandidatas į Seimo rinkimus Šakių apygardoje - Gintautas Kniukšta.
Kaip ir dauguma Lietuvos piliečių, taip ir mes, Darbo partijos Jurbarko skyriaus nariai, laukėme ir buvome pasiruošę akcijai DAROM 2012. Tarybos posėdyje iš anksto buvo nutarta tvarkyti savo pasirinktus objektus.
Darbo partijos Pakruojo skyriaus aktyvas kasmet įsijungia į švaros akcijos „Darom“ dalyvių gretas. Savąjį kraštą ne žodžiais, o darbais mylintys partiečiai saulėtą šeštadienio rytą rinkosi prie Kruojos užtvankos. Darbuotis bendraminčių būtyje tikrai smagu, o dar smagiau, kai matai, kad tavo pastangos nenueina veltui ir yra vertinamos. Po talkos gera buvo matyti tarytum prašviesėjusias miestelio žaliąsias erdves.
Balandžio 21 dieną nemažas Anykščių skyriaus darbiečių desantas dalyvavo rajone organizuotoje visuotinėje talkoje „Darom 2012″. Skyriaus darbiečiai savo darbu aktyviai prisidėjo prie šalia Naujųjų Elmininkų rengiamų beglobių gyvūnų globos namų aplinkos tvarkymo.
Šeštadienio rytą Darbo partijos Pagėgių skyriaus nariai dalyvavo akcijoje „Darom 2012“.
Darbo partijos Plungės skyrius šeštadienį, balandžio 21 d., dalyvavo jau tradicine tapusioje pavasarinėje aplinkos švarinimo akcijoje ,,Darom 2012ˮ. Šios akcijos misija – įgalinti visuomenę bei kiekvieną asmeniškai būti atsakingą už savo aplinką. Tikslas – ne tik tvarkingas kiemas, bet švari visa Lietuva.
Balandžio 20 dieną grupė Darbo partijos Šilutės skyriaus narių LR Seimo nario, DP pirmininko pavaduotojo, Kauno miesto filialo pirmininko Vydo Gedvilo kvietimu lankėsi LR Seime. Čia jie susižavėjo ne tik Seimo rūmų grožiu, bet ir LR Seimo nario nuoširdžiu bendravimu.
Iniciatyvios Bražuolės Trakų seniūnijos gyventojos Darbo partijos narės: Virginija Vainauskaitė, Aldona Stefanovič, Rita Januševskaja sukvietė bendruomenės narius į visuotinę akciją „DAROM 2012“. Gausus bražuoliečių būrys, nuo mažiausio vaiko iki garbaus amžiaus žmogaus, neliko abejingi ir prisidėjo prie akcijos.
Balandžio 21 d. Darbo partijos Kėdainių skyriaus nariai dalyvavo akcijoje „Darom 2012“.
Balandžio 19 d. grupė Alytaus neįgaliųjų dienos užimtumo centro narių parlamentaro Kęstučio Daukšio kvietimu lankėsi Seime.
Vakar, balandžio 19 d., įvyko Vilniaus miesto skyriaus Karoliniškių grupės visuotinis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo aptarti visi svarbiausieji klausimai: Karoliniškių rinkiminės apygardos rinkimų štabo struktūros tvirtinimas bei štabo veiklos pristatymas, grupės atstovų delegavimas į DP visuotinį suvažiavimą, akcija „Darom 2012“, grupės pirmininko Valdaus Skarbaliaus pranešimas ir naujų narių priėmimas bei kiti klausimai.
Darbo partijos Plungės skyriaus narės Biruta Stropuvienė, Vida Jonavičienė, Roma Alvinskienė ir Jurgita Saldukienė kovo mėnesį vyko į kelionę Paryžius – Briuselis. Kelionės įspūdžiais pasidalijo DP pirmininko pavaduotoja B. Stropuvienė.
Jau ketvirtus metus iš eilės kovo mėnesio pabaigoje Darbo partijos Anykščių skyriaus nariai renkasi į tradicinę tapusią sporto šventę. Šias metais sporto šventėje dalyvavo gausus būrys partiečių su šeimų nariais. Šventės dalyviai rungtyniavo įvairiose rungtyse: baudų mėtyme, smiginio varžybose, šaškių turnyre, stalo teniso, estafetės bei kitose rungtyse.
Kovo 30 d. Kauno sporto halėje vyko susitikimas su Darbo partijos komanda. Renginyje dalyvavo Seimo nariai, Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai, Darbo partijos Kauno miesto skyriaus vadovai ir Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.
Kovo 24 dieną Vilniuje vyko mitingas „Prieš ydingą ir iškreiptą teisinę sistemą Lietuvoje“.
Kovo 17 dieną Vilniaus Rotušėje vyko Darbo partijos tarybos posėdis.
Kovo 8-ąją Darbo partijos Kėdainių rajono skyriaus nariai sveikino moteris Tarptautinės moters dienos proga.
Kovo 4 dieną vykusiame politinių partijų krepšinio turnyre Darbo partijos komanda užėmė antrąją vietą.
Darbo partijos turas "Už aktyvią Lietuva" Rietave
Vasario 17 d. Darbo partijos pirmininko pavaduotojai, Seimo nariai Virginija Baltraitienė, Vydas Gedvilas ir Valentinas Bukauskas lankėsi Šilalėje, kur Kultūros centre susitiko su rajono gyventojais.
Susitikimas Švenčionyse (29 nuotraukos)
Vasario 9 d. Švenčionyse įvyko Darbo partijos vadovų susitikimas su gyventojais.
Pirmadienį, vasario 6 d. Seimo Darbo partijos frakcijos nariai Vytautas Gapšys, Jonas Kondrotas, Virginija Baltraitienė ir Kėdainių meras Rimantas Diliūnas susitiko su Kėdainių gyventojais.
Šeštadienį įvykusiame Darbo partijos Vilniaus rajono skyriaus susirinkime antrai kadencijai pirmininke vienbalsiai buvo išrinkta Vilija Filipovičienė.
Naujos sudėties Vilniaus miesto taryba antradienį po vidurdienio susirinko į pirmąjį posėdį. Sugiedoję himną, 51 tarybos narys iškilmingai davė priesaiką. Jie taip pat slaptu balsavimu išrinko ir sostinės merą – juo tapo Artūras Zuokas. Darbo partija paskutiNę minute savo paramą išreiškė būtent šiam politikui. Seimo narys Jonas Pinskus posėdyje buvo išrinktas Vilniaus savivaldybės vicemeru.
Gruodžio 9 d. Darbo partijos turas "Už aktyvią Lietuvą" pasiekė Šiaulius.
Turas Vilkaviškyje (10 nuotraukos)
Turas Vilkaviškyje
Susitikimas Palangoje (9 nuotraukos)
Lapkričio 25 d. įvyko Darbo partijos frakcijos komandos susitikimas su Palangos gyventojais
Lapkričio 23 d. susitikimas su Tauragės gyventojais.
Lapkričio 7 d. Darbo partijos komanda lankėsi Trakuose.
Lapkričio 7 d. Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys bei šios frakcijos narys Mečislovas Zasčiurinskas lankėsi Klaipėdoje, kur susitiko su Klaipėdos socialinių mokslų kolegijos vadovais, dalyvavo Darbo partijos Klaipėdos miesto skyriaus visuotiniame susirinkime bei susitiko su Klaipėdos gyventojais.

Susitikime su Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Neringa Čekanavičiene bei marketingo skyriaus vadove Laura Skučiene Seimo nariai aptarė švietimo ir aukštojo mokslo reformos privalumus ir trūkumus, studijų krepšelio koncepciją bei pasidalino mintimis apie būtinybę keisti studentų rotacijos studijų metu tvarką.

Klaipėdos muzikiniame teatre vykusiame susitikime su uostamiesčio gyventojais Seimo nariai apžvelgė politinę situacija šalyje bei pristatė savo darbus parlamente, o vėliau atsakė į klaipėdiečių klausimus.

Klaipėdoje vykęs darbiečių susitikimas su miestiečiais yra partijos turo „Už aktyvią Lietuvą“ dalis, kuriuo siekiama skatinti politinį visuomenės aktyvumą, įtraukiant ją į valstybės valdymo procesus.
Seime lankėsi plungiškių desantas
Konstitucijos diena Kėdainiuose
Spalio 25 d. Darbiečiai atsisveikino su Bronislovu Lubiu. (O. Posaškovos nuotraukos)
Darbo partijos komandos susitikimas su Jurbarko visuomene
Zarasų rajone lankėsi Darbo partijos lyderiai
V. Skarbalius patvirtintas Darbo partijos kandidatu sostinės Karoliniškių rinkimų apygardoje
Ketvirtadienį, spalio 13 d. Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys ir Seimo Audito komiteto pirmininkė Loreta Graužinienė susitiko su Vilniaus kooperacijos kolegijos studentais.
Rugsėjo 24 dieną Kėdainiuose vyko Darbo partijos Centrinės būstinės organizuoti mokymai skyrių administratoriams.
Š.m. rugpjūčio 23 d. Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai dalyvavo Europos stalinizmo ir nacizmo aukų atminimo dienos ir Baltijos kelio dienos minėjime prie Laisvės Angelo aikštėje ir prie Baltijos kelio ąžuoliuko.
Š.m. rugpjūčio 17-19 dienomis Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai dalyvavo Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo gynėjo, kario savanorio Artūro Sakalausko žūties 20- ųjų metinių paminėjimo renginiuose.
Liepos 8-10 dienomis Varniuose vyko kasmetinis Darbo partijos sąskrydis.
Šiandien Seime vykusioje Darbo partijos seniūno Vytauto Gapšio spaudos konferencijoje buvo pristatytas įstatymo projektas, pagal kurį valstybė ir vartotojas, pirkdami dujas, per metus sutaupytų mažiausiai penktadalį milijardo litų. Konferencijoje dalyvavo ir Darbo partijos frakcijos narys, buvęs Ūkio ministras Kęstutis Daukšys. Partijos frakcijos teigimu, šis įstatymo projektas taps rimtu išbandymu Seimui.
Birželio 8 d. Seime vyko Darbo partijos frakcijos ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) Žemaitijos regiono susivienijimo organizuojama konferencija „Teisių ir pareigų santykis švietimo sistemoje: įtaka moksleivių ugdymui ir mokytojo statusui“, kurioje dalyvavo Seimo vicepirmininkė Virginija Baltraitienė, Lietuvos švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentas Vytautas Giedraitis, Tėvų forumo tarybos narys Audrius Murauskas, Moksleivių parlamento pirmininkas Paulius Kazakevičius, LŠDPS Žemaitijos regiono susivienijimo pirmininkas Eugenijus Jesinas, Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narys Vydas Gedvilas ir mokyklų atstovai.
Birželio 3 d. Seimo opozicijos lyderis, Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys Lietuvos Respublikos Seime susitiko su Plungės moksleiviais.
Spaudos konferencija rinkimų rezultatams apžvelgti
Rinkimai (16 nuotraukos)
Nuotaikos centrinėje būstinėje
Darbiečiai atsisveikino su poetu, dramaturgu, visuomenės veikėju Justinu Marcinkevičium.

Dainiaus Labučio nuotraukos (ELTA).
Vasario 10 d. Darbo partijos kandidatai į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą susitiko su sostinės gyventojais. Susitikimas vyko Naujosios Vilnios kultūros namuose.
Vasario 10 d. įvyko Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich, jo pavaduotojo Šarūno Biručio ir Seimo Darbo partijos frakcijos seniūno Vytauto Gapšio susitikimas su Lietuvos investuotojų forumo atstovais.
Šeštadienį, vasario 5 d. Raseiniuose vyko susitikimas su Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskich, Seimo vicepirmininke Virginija Baltraitiene ir Darbo partijos kandidatais į Reseinių rajono savivaldybę.
Šeštadienį, vasario 5 d. Kupiškyje vyko susitikimas su Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskich.
10 – aukščiausio įvertinimo ir sėkmės simbolis. Vasario 27-ąją vyksiančiuose rinkimuose šis skaičius neabejotiną sėkmę lems 10-uoju numeriu balsavimo biuleteniuose pažymėtai Darbo partijai, kuri ketvirtadienio vakarą Kultūros centre kėdainiečiams pristatė savo komandą – 32 kandidatus į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą.
Sausio 27 d. įvyko Darbo partijos kandidatų į savivaldybių tarybas susitikimas su Lietuvos verslo konfederacijos atstovais. Susitikime buvo kalbėta apie aktualias verslo ir politikos problemas.
Vilniaus skyrius pateikė dokumentus rinkimams
Darbo partijos Vilnaius miesto skyriaus Karoliniškių grupės jaunimas sausio viduryje dalyvavo komandos formavimo seminare Molėtų rajone.
Sausio 9 dieną Kėdainiuose vyko Darbo partijos prezidiumo ir tarybos posėdžiai.
Žmogaus teisių komiteto veiklos 20-mečiui skirta konferencija
Darbo partija aplenkė visas kitas politines organizacijas ir pirmadienio vakarą pati pirmoji atidarė savo rinkimų štabą Kėdainiuose.
Lapkričio 28 dieną vyko Darbo partijos Vilniaus miesto skyriaus visuotinis susirinkimas.
Lapkričio 7-13 dienomis Darbo partijos nariai lankėsi svečiuose pas Europos parlamento narį Viktorą Uspaskich Briuselyje.
2010 m. spalio 23 dieną Kėdainiuose vyko Darbo partijos išplėstinis tarybos posėdis.
2010 m. spalio 23 dieną Kėdainiuose vyko Darbo partijos prezidiumo posėdis.
2010 m. spalio 18 dieną Darbo partijos Kauno miesto filialo visuotiniame narių susirinkime Seimo narys Vydas Gedvilas išrinktas filialo pirmininku.
Darbo partijos Alytaus miesto skyriaus nariai dalyvavo renginyje “Baltosios lazdelės dienai” paminėti
Spalio 16 dieną susitikimais Trakuose ir Kėdainiuose baigėsi Centrinio rinkimų štabo vadovės Virginijos Baltraitienės, būstinės vadovo pavaduotojo Viktoro Fiodorovo ir iždininkės Robertos Pečeliūnaitės susitikimai su visų skyrių rinkimų štabais.
Alytuje spalio 9 d. vykusioje tradicinėje rudens šventėje-mugėje „Dzūkų turtai - 2010 m." Darbo partijos Alytaus miesto skyrius alytiškius nemokamai vaišino darbiečių moterų surinktomis Dzūkijos krašto natūralių žolelių arbatomis: ,,Dzūkų turtai“; ,,Močiutės žolalių“; „Viecinių kamblukų“.
Pirmadienį, spalio 11 d., 12 val. Seime vyko Sveikatos reikalų komiteto narės Dangutės Mikutienės spaudos konferencija, skirta Pasaulinei artrito dienai. Spaudos konferencijoje dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos Asmens sveikatos departamento Bendrosios medicinos pagalbos skyriaus vedėjas, prof. Vytautas Radavičius, Vilniaus universiteto Santariškių klinikų prof. habil. Dr. Algirdas Venalis, „Spinter tyrimai“ vadovas Ignas Zokas ir Lietuvos artrito asociacijos prezidentė Ona Stefanija Telyčėnienė.
Spalio 9-10 dienomis vyko Darbo partijos Centrinio rinkimų štabo susitikimai su Marijampolės ir Alytaus skyrių rinkimų štabų nariais.
Spalio 2 d. Vilniuje vyko apmokymai partiečiams.
Rugsėjo mėn. Visagine įvyko visutotinis Darbo partijos narių susirinkimas, kuriame dalyvavao Darbo partijos pirmininko pavaduotoja, Seimo narė Loreta Graužinienė.
Rugsėjo 18-19 dienomis vyko Darbo partijos centrinio rinkimų štabo susitikimai su Telšių, Klaipėdos ir Tauragės apskričių skyrių nariais.
Nuotraukos iš Darbo partijos sąskrydžio
Birželio 10 d., ketvirtadienį, Lietuvos Respublikos Seime lankėsi Darbo partijos Vilniaus miesto skyriaus Senamiesčio ir Šeškinės grupių atstovai.
Birželio 9 d. opozicinės Seimo Darbo partijos, socialdemokratų bei „Tvarkos ir teisingumo“ partijos frakcijos inicijavo diskusiją dėl Nacionalinio vėžio instituto steigimo ir onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų finansavimo. Diskusijos iniciatoriai kėlė klausimą, dėl kokių priežasčių nėra vykdomas Seimo nutarimas dėl Nacionalinio vėžio instituto steigimo ir ką reikia daryti, kad šis nutarimas būtų vykdomas.
Konferencija „Aukštos kvalifikacijos žemės ūkio specialistų rengimo aktualijos ir problemos“
Darom 2010 (61 nuotraukos)

Darbiečiai Darom 2010

Pakruojis (6 nuotraukos)
Iš Pakruojo skyriaus gyvenimo...
XII-asis suvažavimas (26 nuotraukos)

Nuotraukos iš XII Darbo partijos suvažiavimo

Darbo partijos prezidiumo narys, Labūnavos bendruomenės pirmininkas, Jonas Kondrotas organizavo Labūnavos bendruomenės namų atidarymo šventę.
Kaziuko mugė Vilniuje (9 nuotraukos)
Kaziuko mugė Vilniuje
Ataskaitinis rinkiminis Darbo partijos Šiaulių miesto skyriaus visuotinis susirinkimas
Anykštėnai surengė tradicinę skyriaus žiemos sporto šventę
Vilniaus rajono skyriaus visuotinis susirinkimas
Kėdainių skyriaus visuotinis susirinkimas
Vasario 19 d. Darbo partijos komitetų posėdžiai Kaune.
Seminaras Europos parlamento nario asistentams
Gruodžio 23 d. Rukloje buvo organizuota Kalėdinių pietų šventę vienišiems socialiai remtiniems žmonėms. Suaugusiems buvo surengtas vaikų pasirodymas, o kitą — gruodžio 24 d. buvo organizuota Kalėdų šventė mažiesiems. Šias šventes organizavo ir rėmė Darbo partijos Londono skyriaus pirmininkė Arnolda Samaškienė, Darbo partijos Ruklos grupės pirmininkas Arnoldas Linkevičius, Caritas ir UAB „Edega“.
Gruodžio 18 dieną vykusiame Darbo partijos Vilniaus skyriaus susirinkime skyriaus pirmininku išrinktas Jonas Pinskus.
Darbo Partijos Pagėgių skyriaus 6-erių metų gimtadienis ir Kalėdinis susitikimas  
Gruodžio 10 d. Seimo Darbo partijos frakcijos nariai dalyvavo pensininkų organizacijų surengtame mitinge prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų. Visą laiką pagyvenusių žmonių teises gynę parlamentarai ketina toliau kovoti už jų teises.
Darbo partijos prezidiumo posėdis
Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich ir Darbo partijos kandidatės į Seimą Laimos Zemeckienės susitikimas su Šilalės gyventojais
Darbo partijos ekonomikos stabilizavimo ir gaivinimo programos pristatymas. Dalyvavo Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich, Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys ir seimo narė Loreta Graužinienė.
Darbo partija
Ankštoji 3, Vilnius
įm. kodas 303189064
Tel. (8 5) 210 71 52
El. paštas: info@darbopartija.lt